Додому НОВИНИ Влада і громада Із новими силами артилеристи вирушають на схід

Із новими силами артилеристи вирушають на схід

676
ПОДІЛИТИСЬ

Після звільнення 4-ї хвилі, проведення бойового злагодження із новоприбулими контрактниками, отримання новітніх зразків озброєння і короткого відпочинку, військовослужбовці військової частини – польова пошта В3231 знову вирушили на схід України.

Десятки новітніх зразків та приведеної до нормального бою техніки повезли із собою військовики. Їх вірними супутниками стали бойовий настрій і теплі спогади про рідний дім.

DSCN2668_1Незважаючи на заяви проросійськи налаштованих агентів, що після проведення демобілізації ЗС України не наберуть потрібну кількість вояків, військова частина – польова пошта В3231 прийняла контрактників, які уже сьогодні стануть надійною заміною тим, хто нещодавно звільнився у запас. При цьому основа контрактників – це хлопці, які пройшли горнила війни в 2014-2015 роках. У результаті підрозділи залишилися в повному складі, а їх основний месидж: “Ми розпочали! Ми і здобудемо перемогу! Ніхто крім нас!”.

Увесь час до чергового вибуття на східні кордони держави новачки сумлінно вчилися, бувалі ж бійці активно їм у цьому допомагали, ділилися досвідом ведення бойових дій і водночас удосконалювали свої професійні навички.

Отож, техніка – готова! Енергія б’є ключем! Упевнені та відпочилі вояки злагоджено рушили “Уперед!”, аби знову стати на захист рідної країни та не допустити ворога до своєї землі!

Прес-служба військової частини – польова пошта В3231