Додому НОВИНИ Влада і громада Інколи ми не цінуємо того, що мали, чи маємо…

Інколи ми не цінуємо того, що мали, чи маємо…

2242
ПОДІЛИТИСЬ

На цій давній фотографії Віталія Безпалька, яка свого часу була розміщена в нашій газеті, щаслива сім’я бердичівських медиків, які відзначали професійне свято в міському Палаці культури ім. О.А.Шабельника.

І навіть не віриться, на противагу сучасним реаліям, що можна було тоді радіти, стояти поруч, потискати один одному руки, обіймати. Інколи ми не цінуємо того, що мали, чи маємо…

Вже зрозуміло, що після того, як хвороба коронавірусу відійде на другий план, світ зміниться, задумається… Чи варто накопичувати ядерний арсенал, випускати озброєння, коли все це безсиле проти невидимого ворога, мікроскопічного вірусу, який нині поставив весь світ на коліна?

Можливо, задумаються і світові багатії над тим, чи врятують їх ізольовані бункери, чи лікарні за кордоном. Та ще й невідомо, штам цього вірусу природнього походження, чи витвір людського хворого розуму? А можливо перспективною стане ідея Ілона Маска про переселення людей на інші планети? Все це лише думки, а поки що очікуємо на подальший розвиток подій, сподіваємося, позитивний.

Володимир КРАВЧЕНКО.