Додому НОВИНИ Влада і громада Інтеграція зусиль міської та державної влади – ключ до реалізації нових...

Інтеграція зусиль міської та державної влади – ключ до реалізації нових проєктів на території Бердичівської громади

230
ПОДІЛИТИСЬ

У тисяч і тисяч бердичівлян різного віку та поколінь є власні спогади про часи навчання у стінах цієї освітньої установи. Адже щодня з року в рік заклад гостинно відчиняє двері для більш ніж двох тисяч дітей, реалізовуючи їх мрії та розкриваючи приховані таланти. 40 гуртків та більше сотні навчальні груп – таким є сьогодні Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова Бердичівської територіальної громади.

Однак умови для такого навчання вже давно не відповідають стандартам сьогодення – останній капітальний ремонт тут провели у далекому 1985 році. Але ми впевнені, що тисячі дітей, які навчаються та будуть навчатись у майбутньому, заслуговують на те, щоб здійснювати освітній процес у сучасних комфортних умовах.

Проєкт реконструкції міська влада вже підготувала, вартість усіх робіт становить близько 30-и мільйонів гривень. Так, це значна, майже непідйомна сьогодні для міської громади сума. Тому народний депутат України Богдан Кицак долучився до реалізації проєкту та зумів винайти необхідне фінансування. Держава вже сьогодні виділяє 10 мільйонів гривень для реалізації першого етапу робіт, влітку ці кошти надійдуть до бюджету Бердичівської громади. Після того, як міська рада виконає суто технічну роботу (оголошення тендеру, визначення переможця та підписання угоди), розпочнеться практична реалізація проєкту.

Об’єм робіт, які очікують на заклад, значний. З огляду на вік будівлі, а наступного року відзначатимуть 120-річчя її побудови, важливо зберегти історичну автентичність споруди та при цьому покращити умови, в яких навчаються наші дітлахи. То ж одночасно з реставраційними роботами планується виконання заходів з пожежної безпеки та внутрішній ремонт усіх без винятку приміщень.

Одна з мрій вихованців закладу, яку втілять у життя, – облаштування сцени у парковій зоні Центру позашкілля. На ній вихованці демонструватимуть власні таланти усім бажаючим. І колектив закладу, і народний депутат впевнені, що ця сцена стане не лише окрасою Центру, але й одним із улюблених місць відпочинку дітлахів та їх батьків.

Пресслужба народного депутата Богдана КИЦАКА.