Додому ІНФОРМАЦІЯ ІНФОРМАЦІЯ відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради про оголошення...

ІНФОРМАЦІЯ відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна

352
ПОДІЛИТИСЬ

Найменування об’єктів оцінки:

  • нежитлові приміщення, площею 34,5 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. К.Маркса, 20;
  • нежитлові приміщення, площею 139,6 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. Котовського, 40/1-6;
  • нежитлова будівля, площею 655,2 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. Білопільська, 129.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати. Дата оцінки 29.02.2016. Замовник та платник робіт з оцінки – відділ комунальної власності та земельних відносин.

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єктів оціночної діяльності, виданого відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, яким передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Претенденти подають конкурсну документацію, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190 (далі – Положення), яка складається із підтвердних документів та документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, та конкурсної пропозиції:

  • заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення);
  • інформації про претендента (додаток 4 до Положення);
  • інформації щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п.4 розділу 1 Положення) (за наявності);
  • пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Конкурсна документація подається за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, кім. 75.

Конкурс відбудеться 18 березня 2016 року об 11.00 у приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м.Бердичів, пл. Центральна, 1, кім. 16.

Телефон для довідок: 2-21-51.