Додому ІНФОРМАЦІЯ Інформація органу приватизації комунального майна Бердичівської районної ради про оголошення конкурсу

Інформація органу приватизації комунального майна Бердичівської районної ради про оголошення конкурсу

338
ПОДІЛИТИСЬ

ІНФОРМАЦІЯ
органу приватизації комунального майна Бердичівської районної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкту малої приватизації та експертної грошової оцінки ділянки.

  1. Назва об’єкта оцінки малої приватизації – окремого майна:

нежилі приміщення: гараж, літ. А-1 загальною площею 65,0 кв.м., гараж літ. Б-1 загальною площею 58,5 кв.м. за адресою: м. Бердичів, вул. Шевченка, 9.

Замовник та платник послуг з оцінки: Районне мале комунальне ремонтно-експлуатаційне підприємство Бердичівської районної ради (РМ КРЕП), яке визначене Органом приватизації об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селища району. Електронна адреса: berd_krep@ukr.net, телефон уповноваженої особи – 067 913 8041.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні без умов.

  1. Експертна грошова оцінка земельної ділянки:земельна ділянка пл. 0,0217 га.

Мета проведення експертної  грошової оцінки: визначення вартості земельної ділянки

Цільове призначення земельної ділянки: громадського призначення, землі житлової та громадської забудови, для громадських потреб (обслуговування будівель органу місцевого самоврядування).

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: 139,765 тис. грн., станом на11.06.2018 р.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка): 05.12.2019 р.

В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки: нежитлові приміщення, гаражі, складські приміщення. Очікувана ціна надання послуг з оцінки майна, що буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця для оцінки нерухомого майна: обирається найменша із запропонованих.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію на об’єкт оцінки в запечатаному конверті, яка складається з:

– конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, щодо вартості надання послуг з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з наданням таких послуг, а також строку їх виконання у календарних днях (не більше ніж 7 календарних днів). У своїх конкурсних пропозиціях претендент повинен обов’язково зазначати загальну вартість надання послуг з оцінки з урахуванням усіх податків, що сплачуються претендентом згідно із законом;

– документів щодо практичного досвіду надання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна, експертної грошової оцінки земельної ділянки та підписання звіту про оцінку майна, експертну грошову оцінку земельної ділянки (згідно з додатком 3 до Положення);

– підтвердних документів: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 до Положення); інформацію про претендента (згідно з додатком 5 до Положення); копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Конкурсна документація подається за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, кім. №2, РМ КРЕП. На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Конкурс відбудеться 05.12.2019 о 11-й год. за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна,23, кім. №1 (мала зала). Документи на участь у конкурсі приймаються з дня подання оголошення до 16.00 год. 02.12.2019 р. Телефон уповноваженої особи: 067 913 8041.