Додому ІНФОРМАЦІЯ Інформація про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради за...

Інформація про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради за 2015 рік

421
ПОДІЛИТИСЬ

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради прийняв рішення від 21.08.2015 р. №349 “Про склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради”, в якому затвердив склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради в кількості 9 осіб.

За 2015 рік проведено 50 засідань спостережної комісії про що складені протоколи.

В 2015 році розглянуто 320 осіб/справ засуджених, із них розглянуто 110 справ, щодо застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, позитивно вирішено 17 справ; на заміну невідбутої частини покарання більш м’яким розглянуто 77 справ, позитивно вирішено 13 справ; прийняли участь у розгляді справ щодо переведення засуджених з колонії максимального рівня безпеки до колонії середнього рівня безпеки розглянуто 49 справ, позитивно установою вирішено 38 справ; прийняли участь у розгляді справ щодо встановлення адміністративного нагляду 40 справ, із них установою дано згоду направити матеріали в суд щодо встановлення адміністративного нагляду на 15 осіб; на переведення засуджених з приміщення камерного типу у якому тримаються дві особи до багатомісних приміщення камерного типу виправної колонії максимального рівня безпеки 14 осіб; переведення з дільниці карантину діагностики і розподілу до дільниці посиленого контролю 3 справи; переведення з дільниці посиленого контролю до дільниці ресоціалізації 16 справ; переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю 11 справ.

Проведено перевірки комунально-побутових умов та санітарний стан приміщень житлової зони, де знаходяться засуджені, та побутові приміщення Бердичівської виправної колонії №70 і Бердичівського виправного центру №108, про що складено відповідні акти.

Спостережною комісією в 2015 році взято на облік 3 особи умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

На засіданні спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради заслухані звіти Бердичівської виправної колонії №70 та Бердичівського виправного центру №108.

Спостережна комісія приймала участь в проведенні заходу “День відкритих дверей”, який був проведений у Бердичівській виправній колонії №70.

Секретар комісії брав участь у проведених судом засіданнях по розгляду справ засуджених де обов’язкова участь спостережної комісії.

Також, спостережною комісією були проведені прийоми засуджених з особистих питань у Бердичівській виправній колонії №70 та у Бердичівському виправному центрі №108.