Інформація про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради за...

Інформація про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради за перше півріччя 2015 року.

228
0
ПОДІЛИТИСЬ

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради прийняв рішення від 25.07.12 № 355 “Про склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради” в якому затвердив склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради в кількості 9 осіб.

За перше півріччя 2015 року проведено 31 засідання та складено протоколів спостережної комісії при Бердичівському міськвиконкомі:
– І квартал – 17 засідань;
– ІІ квартал – 14 засідання.

За перше півріччя 2015 року розглянуто 200 осіб / справ засуджених, із них розглянуто 72 справи, щодо застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, позитивно вирішено 10 справ; на заміну невідбутої частини покарання більш м’яким розглянуто 47 справ, позитивно вирішено 7 справ; прийняли участь у розгляді справ щодо переведення засуджених з колонії максимального рівня безпеки до колонії середнього рівня безпеки розглянуто 25 справ, позитивно установою вирішено 18 справ; прийняли участь у розгляді справ щодо встановлення адміністративного нагляду 27 справ, із них установою дано згоду направити матеріали в суд щодо встановлення адміністративного нагляду на 11 осіб; на переведення засуджених з приміщення камерного типу у якому тримаються дві особи до багатомісних приміщення камерного типу виправної колонії максимального рівня безпеки 8 осіб; переведення з дільниці карантину діагностики і розподілу до дільниці посиленого контролю 2 справи; переведення з дільниці посиленого контролю до дільниці ресоціалізації 15 справ; переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю 4 справи.

Проведено перевірки комунально-побутових умов та санітарний стан приміщень житлової зони де знаходяться засуджені та побутові приміщення Бердичівської виправної колонії №70 та Бердичівського виправного центру №108 про що складено відповідні акти.

Спостережною комісією, в першому півріччі 2015 року, взято на облік 1 особу умовно-достроково звільнену від відбування покарання.

На засіданні спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради заслухані звіти:

– за І квартал 2014 року – про організацію комунально-побутового забезпечення осіб засуджених до позбавлення волі в Бердичівській виправній колонії №70 та про організацію матеріально-побутового забезпечення осіб, засуджених до обмеження волі в Бердичівському виправному центрі №108;

– в ІІ кварталі 2014 року – про профілактику та попередження правопорушень серед засуджених до позбавлення волі в Бердичівській виправній колонії №70.

Спостережна комісія приймала участь в проведенні заходу “День відкритих дверей”, який був проведений у Бердичівській виправній колонії №70.

Секретар комісії брав участь у проведених судом засіданнях по розгляду справ засуджених де обов’язкова участь спостережної комісії.

Також, спостережною комісією були проведені прийоми засуджених з особистих питань у Бердичівській виправній колонії №70 та у Бердичівському виправному центрі №108.

В.І. Толочко, голова спостережної комісії,
Д.О. Мельничук, секретар спостережної комісії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ