Додому ІНФОРМАЦІЯ Інформація про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради за...

Інформація про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради за перше півріччя 2015 року.

484
ПОДІЛИТИСЬ

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради прийняв рішення від 25.07.12 № 355 “Про склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради” в якому затвердив склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради в кількості 9 осіб.

За перше півріччя 2015 року проведено 31 засідання та складено протоколів спостережної комісії при Бердичівському міськвиконкомі:
– І квартал – 17 засідань;
– ІІ квартал – 14 засідання.

За перше півріччя 2015 року розглянуто 200 осіб / справ засуджених, із них розглянуто 72 справи, щодо застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, позитивно вирішено 10 справ; на заміну невідбутої частини покарання більш м’яким розглянуто 47 справ, позитивно вирішено 7 справ; прийняли участь у розгляді справ щодо переведення засуджених з колонії максимального рівня безпеки до колонії середнього рівня безпеки розглянуто 25 справ, позитивно установою вирішено 18 справ; прийняли участь у розгляді справ щодо встановлення адміністративного нагляду 27 справ, із них установою дано згоду направити матеріали в суд щодо встановлення адміністративного нагляду на 11 осіб; на переведення засуджених з приміщення камерного типу у якому тримаються дві особи до багатомісних приміщення камерного типу виправної колонії максимального рівня безпеки 8 осіб; переведення з дільниці карантину діагностики і розподілу до дільниці посиленого контролю 2 справи; переведення з дільниці посиленого контролю до дільниці ресоціалізації 15 справ; переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю 4 справи.

Проведено перевірки комунально-побутових умов та санітарний стан приміщень житлової зони де знаходяться засуджені та побутові приміщення Бердичівської виправної колонії №70 та Бердичівського виправного центру №108 про що складено відповідні акти.

Спостережною комісією, в першому півріччі 2015 року, взято на облік 1 особу умовно-достроково звільнену від відбування покарання.

На засіданні спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради заслухані звіти:

– за І квартал 2014 року – про організацію комунально-побутового забезпечення осіб засуджених до позбавлення волі в Бердичівській виправній колонії №70 та про організацію матеріально-побутового забезпечення осіб, засуджених до обмеження волі в Бердичівському виправному центрі №108;

– в ІІ кварталі 2014 року – про профілактику та попередження правопорушень серед засуджених до позбавлення волі в Бердичівській виправній колонії №70.

Спостережна комісія приймала участь в проведенні заходу “День відкритих дверей”, який був проведений у Бердичівській виправній колонії №70.

Секретар комісії брав участь у проведених судом засіданнях по розгляду справ засуджених де обов’язкова участь спостережної комісії.

Також, спостережною комісією були проведені прийоми засуджених з особистих питань у Бердичівській виправній колонії №70 та у Бердичівському виправному центрі №108.

В.І. Толочко, голова спостережної комісії,
Д.О. Мельничук, секретар спостережної комісії.