Додому ІНФОРМАЦІЯ Інформація ТОВ “НІТ ГРУП” щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в...

Інформація ТОВ “НІТ ГРУП” щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

1636
ПОДІЛИТИСЬ

Товариство з обмеженою відповідальністю “НІТ ГРУП” звернулось до Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації із заявою видати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Меблеве виробництво ТОВ “НІТ ГРУП” розміщене за адресою: 13300 Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Піонтковського, буд. 2-А, юридична адреса: 01034 м. Київ, вул. Ярославів Вал, буд. 38. На території майданчика підприємства проводяться такі роботи: механічна обробка плит МДФ та оздоблення меблів із плит МДФ фарбами на водній основі, збирання меблів, опалення приміщень. Виробництво оснащене сучасним пилогазоочисним обладнанням, що дозволяє забезпечувати мінімальні викиди в атмосферу.

Джерелами утворення забруднюючих речовин у викидах в атмосферне повітря є: верстати деревообробні, котел-утилізатор опалювальний на тирсі. При роботі устаткування в атмосферне повітря виділяються наступні забруднюючі речовини: азоту та вуглецю оксиди, суспендовані тверді частинки (пил, зола, аерозоль лакофарбових матеріалів), озон.

Для оцінки впливу шкідливих викидів забруднюючих речовин на забруднення приземного шару атмосфери у відповідності до вимог ОНД-86 проведено відповідний розрахунок на ПЕОМ з використанням автоматизованої програми “ЕОЛ Плюс”, що дозволена до використання Міністерством екоресурсів.

Перевищення санітарно-гігієнічних показників якості атмосферного повітря (ГДК, ОБРВ) при проведенні розрахунків розсіювання у приземному шарі атмосфери на межі СЗЗ не зафіксовано. Існуючи величини викидів від джерел забруднення ТОВ “НІТ ГРУП” пропонується прийняти як нормативні.

Документи подаються на узгодження до Державного управління СЕС у Житомирській обл. та Управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА. Зауваження та пропозиції громадськості щодо отримання дозволу на викиди направляти до місцевих Рад.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо отримання дозволу на викиди протягом 30-ти календарних днів з моменту публікації оголошення про наміри направляти до Бердичівської міської ради за адресою:13300 м. Бердичів, площа Жовтнева, буд. 1, та до керівництва ТОВ “НІТ ГРУП” за адресою: м. Бердичів, вул. Піонтковського, 2А.