Додому НОВИНИ Культура Ірена Лісова: “Подяка Богу і людям, які люблять свою маленьку батьківщину, люблять...

Ірена Лісова: “Подяка Богу і людям, які люблять свою маленьку батьківщину, люблять життя… Ми разом створили таке гарне свято. В єдності наша сила!”

1055
ПОДІЛИТИСЬ

У Гришківцях здавна всі сходи мешканців, громадські слухання, різноманітні святкові заходи завжди проводились в актовій залі місцевої гімназії. Чомусь тут вважали, що гришківчан зібрати разом дуже важко.

Але ця думка, як показали події при обговоренні питання приєднання Гришківець до Бердичева, коли на площі поряд із навчальним закладом зібралась сила-силенна людей, була хибною. Значить, людей завжди можна зібрати, коли захотіти.
І тому в цьому році Гришківецький селищний голова Ірена Лісова, порадившись зі своїми місцевими депутатами та сільськими головами з навколишніх сіл, які планують увійти в майбутню Гришківецьку об’єднану територіальну громаду, ризикнула провести велелюдне свято до Дня Незалежності України. І воно вдалось!

Після привітання Іреною Лісовою всіх присутніх, відбулись дуже цікаві, оригінальні та вперше проведені заходи. Зокрема, прозвучав гімн майбутньої об’єднаної громади, створений знаними на Бердичівщині митцями – поетом Михайлом Пасічником та композитором Олесем Колядою. Свої творчі програми представили колективи Гришківець, Осиківської, Гальчинської, Рейської, Половецької, Скаківської, Никонівської сільських рад. Шалені оплески отримав Осиківський сільський голова Сергій Маркусевич, який особисто виконав чудовий пісенний твір.

На святі мали змогу відзначитись, прийняти участь у різноманітних конкурсах та розвагах діти, молодь та люди поважного віку. Адже тут азартно змагались гравці у лотерею, показували свої чудові витвори вишивальниці, в піснях та веселощах брала участь дуже велика кількість присутніх. Смакувала присутнім смачна юшка з польової кухні та майстерно приготовлені шашлики, вареники, пампушки, плов, узвар. А дітлахи вдосталь повеселились на різноманітних атракціонах.

Організатори свята висловлюють особливу подяку за допомогу Ревезі О.В., Олянюку В.А., Орликівському А.Д., Олізаровській О.Ю., Морозову В.П., Пілецькому Р.В., Пахолівецькій О.В., Левицькій О.В., Лисюку Д.Ю., Коновалу Р.М., колективам Бердичівського хлібзаводу і Бердичівського пивзаводу та багатьом-багатьом іншим, хто матеріально і морально вкладав свої кошти та здібності у те, щоб свято об’єднало всіх людей.

Загальним підсумком цього свята стали слова Ірени Лісової, винесені у заголовок.

Матеріал вийшов за сприяння підприємця
Володимира Морозова.