Додому НОВИНИ Влада і громада І хлібом, і цвітом, і прадідом-дідом гріє душу село…

І хлібом, і цвітом, і прадідом-дідом гріє душу село…

864
ПОДІЛИТИСЬ

Перша згадка про героїчне село Терехове датується 1570-им роком. З тих пір славна терехівська земля подарувала нам чимало видатних особистостей, а чарівна природа нікого не залишає байдужим.

5 липня жителі сіл Терехове  та Кикишівка святкували День села. В цей день вшановували людей, які вклали частину свого серця в розвиток села.

З нагоди свята відбулась презентація духового оркестру, утвореного під керівництвом Віктора Чорноуса і Анатолія Якименка. Учасниками оркестру є мешканці сіл Терехове і Кикишівка, а його виступ став окрасою свята. Майстерно дібраний репертуар оркестру викликав широку гаму почуттів місцевих жителів та гостей. Під звуки маршів, польок, патріотичних творів учасники свята милувались витворами народної майстрині, лауреата обласних конкурсів Тамари Цаплюк, Тамари Кареліної, пригощалися солодощами, а малеча розважалась на спеціально обладнаному дитячому майданчику.

Розпочалося офіційне вшанування заслужених особистостей з привітального слова сільського голови Наталії Семенюк та виконуючого обов’язки місцевого старости Володимира Юзефовича. Під овації присутніх на сцену був запрошений Володимир Йосипович Жабко – почесний громадянин району і почесний гість свята, який тривалий час очолював колгосп, до складу якого входили Терехове і Кикишівка.

Від імені народного депутата України Олександра Ревеги привітала учасників заходу Софія Томашевська, яка вручила подарунки заслуженому механізатору України, почесному громадянину району Чорноусу М.Л., ветеранам війни, в’язням концтабору Семенюк Л.З. та Журавській Є.А., ветеранам праці Пушкарук О.К., Усачовій Т.І., Дячук Н.С., Самусь Л.П., Ковалю Є.Ю., Паламарчук Т.І. та Бойко О.Ф.

Під час вшанування батьків учасників бойових дій в зоні АТО у присутніх на очах бриніли сльози…

На заході були відзначені педагоги Терехівської загальноосвітньої школи Ляшевська О.Й., Цалко О.П., Семенюк С.М., фельдшер села Терехове Камінська Ю.О., фельдшер села Кикишівка Котик А.Й. Вручені подарунки молодим багатодітним матерям: Тозлян Анні, яка має 5 дітей, та Трубій Тетяні – матері 6 дітей.

Завершилось торжество святковою дискотекою.

Свято видалось на славу, мешканці сіл Терехове та Кикишівка, а також гості дякують за його організацію Володимиру Юзефовичу а за допомогу у його проведенні  підприємцям Пушкаруку Олександру, Чорноусу Віктору, Ковалю Геннадію, Паламарчук Ліні, Костіцькому Василю, Харенку Михайлу.

Прес-служба ОТГ