ПОДІЛИТИСЬ

Віра, надія та любов – три основні дороговкази, що мали б бути фундаментом нашого життя, основою світогляду. Та чомусь, на жаль, у сучасному світі часто панують зовсім протилежні настрої. Безвір’я, безнадія, ненависть, які ведуть цілі народи до загибелі. На щастя, завжди є серця, вірні Господнім настановам. Ті, які готові показати іншим шлях до світла, правди та істинної свободи.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими ангелами-охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими й учнів Іванковецької школи. Стенди “Україна понад усе”, “Своїх героїв ми пам’ятаємо”, уроки пам’яті, презентації “Герої потрібні живими”, альманах “Шляхами подвигу і слави” – усі ці проекти сприяють вихованню почуття патріотизму і поваги до історії рідного краю, народу, Батьківщини.

Ось уже кілька років учнівська організація “Сузір’я”, а саме комітет з національно-патріотичного виховання, організовує благодійну акцію “Допоможи солдату”. Волонтери школи зібрали та систематизували матеріал для стенда “Україна понад усе” (про героїв Небесної Сотні).

Про трагічні події лютого 2014 року учні ознайомилися під час уроку-реквієму, присвяченому пам’яті героїв Небесної сотні, у якому взяли участь вихованці 1-11 класів. Школярі відчули глибину трагедії і болю, що впали невимовним тягарем на Батьківщину. Дівчина – Україна (Лисак А.), скорботна Мати (Люх Ю.) передали усі страждання, які випали на долю народу, увесь смуток та сльози.

Після пісні “Пливе кача” залу оповила тиша, що стала символічною хвилиною мовчання в пам’ять про подвиг героїв Небесної сотні.

Цей захід – вияв шани найкращим синам України, котрі в найважливіший момент відали життя заради гідного майбутнього.

Члени організації “Сузіря”