Кожна дитина талановита!
Але талановита по своєму.
7 квітня 2016 року у великій залі райдержадміністрації відбувся третій районний дитячий фестиваль-конкурс “Перлини Бердичівщини”, організатором якого є Будинок дитячої та юнацької творчості, підтриманий відділом освіти Бердичівської райдержадміністрації.
Фестиваль проведений з метою розвитку творчих здібностей учнів, стимулювання художньо-естетичної діяльності; виявлення та підтримки талановитих молодих виконавців; формування пізнавального інтересу учнів до музичного та танцювального мистецтв.
Конкурсна програма фестивалю проводилася серед вихованців БДЮТ та учнів загальноосвітніх навчальних закладів району віком від 6 до 17 років по трьох вікових категоріях (молодша, середня, старша) і включала дві номінації: вокальне та хореографічне мистецтво.
Під час фестивалю-конкурсу, в якому брали участь вихованці Будинку творчості та учні шкіл району, було представлено 20 сольних номерів, 11 вокальних ансамблів та 7 хореографічних колективів.
З дитячих вуст лунали естрадні та народні пісні, які з’єднали серця і душі всіх присутніх в єдине ціле. Хореографічні колективи дарували глядачу свою майстерність, артистизм, талант. Яскраві барви костюмів, запальна музика – все сприяло святковій танцювальній феєрії. Атмосфера любові й добра панувала в залі.
36 виступів вокального та хореографічного мистецтв оцінювало вельмишановне журі, яке відзначило високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури учасників та відмітило, що фестиваль-конкурс відкрив нові таланти Бердичівщини, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти.
За результатами виступів журі відзначило переможцями наступних учасників:
Дипломанти Гран-прі:
– Климчук Даяна, учениця 10 класу Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– Ватаг Леся, учениця Озадівської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– тріо “Співучі краплинки”, учні Хажинської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– хореографічний колектив “Перлинки”, учні Райківської ЗОШ І-ІІ ст., номінація “Хореографічне мистецтво”.
Дипломанти І ступеня:
– Ткачук Анастасія, учениця 4 класу Терехівської ЗОШ І-ІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– Кушнір Марія, учениця 5 класу Гришковецької гімназії, номінація “Вокальне мистецтво”;
– Вестя Оксана, учениця 9 класу Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– вокальний ансамбль “Співаночка”, учні Гришковецької гімназії, номінація “Вокальне мистецтво”;
– вокальний ансамбль “Краплинки”, учні Мирославської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– хореографічний колектив “Кольорові долоньки”, учні Слободищанської ЗОШ І-ІІ ст., номінація “Хореографічне мистецтво” (молодша вікова категорія).
Дипломанти ІІ ступеня:
– Поліщук Софія, учениця 3 класу Гришковецької гімназії, номінація “Вокальне мистецтво”;
– Рисіч Дар’я, учениця 6 класу Ст.Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– Цакоєва Єлізавєта, учениця 6 класу Семенівської ЗОШ І-ІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– Денисенко Олена, учениця 11 класу Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– Римарчук Світлана, учениця 11 класу Великонизгірецької ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– дует “Лілея”, учні Озадівської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– вокальний ансамбль “Козачата”, учні Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– хореографічний колектив “Промінчики”, учні Райківської ЗОШ І-ІІ ст., номінація “Хореографічне мистецтво”.
Дипломанти ІІІ ступеня:
– Гуменюк Богдана, учениця 7 класу Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– Гуменюк Юлія,учениця 9 класу Никонівської ЗОШ І-ІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– Гасимова Крістіна, учениця 10 класу Красівської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– вокальний ансамбль “Калинонька”, учні Гришковецької гімназії, номінація “Вокальне мистецтво”;
– вокальний ансамбль “Садківчанки”, учні Садківської ЗОШ І-ІІ ст., номінація “Вокальне мистецтво”;
– хореографічний колектив “Дитячий калейдоскоп”, учні Никонівської ЗОШ І-ІІ ст., номінація “Хореографічне мистецтво” (молодша вікова категорія).
Після завершення конкурсу молодь голосно аплодувала та раділа: кожен учасник не залишився поза увагою журі, усі були нагороджені дипломами.
Також було відмічено роботу та нагороджено грамотою кожного педагога, який підготував дітей до фестивалю.
Безумовно, у таких конкурсах кожна дитина є переможцем, бо має в собі якусь особливість, неповторність і талант.
Щиро вдячні всім учасникам, їх педагогам та батькам, які помітили і розвинули неперевершені таланти дітей.
Гості конкурсу залишилися задоволені побаченим, адже наочно переконалися скількома талантами багата Бердичівщина.
Оксана Мельниченко,
директор Будинку дитячої та юнацької творчості
Бердичівської районної ради