Додому НОВИНИ Влада і громада 10 липня 2017 року голова районної ради здійснив робочу поїздку в село...

10 липня 2017 року голова районної ради здійснив робочу поїздку в село Райки

617
ПОДІЛИТИСЬ

Під час робочої поїздки голова районної ради Максим Самчик разом з Райківським сільським головою Майєю Семенюк зустрівся з представниками ТОВ “Райківський гранітний кар’єр”. Представники підприємства поділилися планами на майбутнє, адже попит на щебеневу продукцію щорічно зростає. Зокрема, планується оновити технічну базу, на одній із площадок для добування гірничої маси побудувати завод із новим сучасним обладнанням, що збільшить потужність виробництва до 1 млн. тон у рік та надасть можливість підприємству стабільно працювати, а крім того, збільшить надходження до сільського бюджету. У планах керівництва ТОВ “Райківський гранітний кар’єр” – відновлення та облаштування залізничних колій та станції поряд із кар’єром. Обговорювалось питання ремонту доріг у селі Райки та ділянки дороги Агатівка – Катеринівка.

Підсумовуючи зустріч варто зазначити, що підприємство готове виділити необхідну кількість щебеню та відсіву, а місцева влада буде розглядати питання про можливе співфінансування ремонтних робіт.

Також голова районної ради відвідав Райківський будинок культури, в якому за рахунок районного, сільського бюджету та спонсорської допомоги нещодавно закінчено капітальний ремонт.

Як повідомив сільський голова, відкриття оновленого закладу культури заплановано на серпень 2017 року.

Прес-служба районної ради