Додому НОВИНИ Влада і громада 100 днів губернатора

100 днів губернатора

423
ПОДІЛИТИСЬ

15 листопада пройшло 100 днів, як Віталія Бунечка призначили на посаду голови Житомирської облдержадміністрації. Про економічний і політичний стан у ввіреній йому області, про плани та про те, що вдалось здійснити, мова йшла на зустрічі з головними редакторами обласних друкованих видань, яку губернатор провів цього дня.

«Символічно, що саме сьогодні ми знайомимось з вами – редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини. Впевнений, що ви – ті люди, які знають усі проблеми району, громади. Адже ви, як журналісти, бачите все, що відбувається із середини. Тому сподіваюсь, що ми знайдемо спільні точки дотику та будемо разом співпрацювати, розвивати область», – зазначив на початку зустрічі голова ОДА Віталій Бунечко.

Віталій Бунечко озвучив багато проблемних питань, які нині є в області. Серед них і сумнозвісне будівництво амбулаторій по всій області, яке розпочала минула влада, не передбачивши для цього необхідні кошти. І реконструкція стадіону в Житомирі. І головне – про кадрові зміни в обладміністрації, які відбулись останнім часом.
Голова ОДА відмітив, що Житомирщина – одна з тих областей, яка першою завершила процес роздержавлення газет: «Відтепер усі редакції – «гравці» відкритих ринкових відносин і маєте можливість працювати на себе».

Хоча кожен з присутніх отримав програму зустрічі, якою спершу передбачалась доповідь губернатора тривалістю до півгодини, запитання посипались майже відразу. Про те, що очільник області зробив за 100 днів, більш-менш відомо й так, а от дізнатись, як вирішуватиме нагальні проблеми – це цікавило найбільше. А проблем більш ніж достатньо: це і боротьба з корупцією, і стан доріг, і головне – взаємодія з Укрпоштою. Адже це редакторів турбувало чи не найбільше: останні рішення керівництва цієї державної установи здатні не лише різко зменшити попит на друковані видання в області, але й взагалі поставити хрест на існуванні багатьох газет.
З багатьох озвучених питань губернатор пообіцяв розібратись найближчим часом більш поглиблено.

Чи відбудуться кардинальні зрушення, як того обіцяє нова влада, покаже час. А журналісти висвітлюватимуть хід цих змін, не забуваючи, що саме вони – четверта влада, яка не лише висвітлює, але й контролює.

Анатолій Горобчук.