Додому НОВИНИ Влада і громада 100 днів об’єднаної територіальної громади: перші результати

100 днів об’єднаної територіальної громади: перші результати

586
ПОДІЛИТИСЬ

13 січня цього року зареєстрована перша в Бердичівському районі об’єднана територіальна громада в особі Семенівської сільської ради. Що вдалося зробити за цей проміжок часу?

Виконання бюджету та Програми соціально-економічного розвитку за 1 квартал 2017 року

За 3 місяці 2017 року до місцевого бюджету ОТГ зараховано надходжень в сумі 7 397, 1 тис. грн.

Загальний фонд сільського бюджету за 1 квартал ц.р. виконано у сумі 7 392, 6 тис. грн., або на 107, 1 % до плану. Із загальної суми доходів власні надходження складають 3 463,2 тис. грн., або виконання становить 116,4 %.

На фінансування установ соціальної інфраструктури спрямовано 53,9 % обсягу видатків загального фонду сільського бюджету, або 3 484,3 тис. грн., в тому числі на установи освіти – 3 264,8 тис. грн., культури – 219,5 тис. грн.

Наразі установи охорони здоров’я та територіального центру фінансуються за рахунок переданої територіальною громадою субвенції районному бюджету. Так, на галузь охорони здоров’я ОТГ на 2017 рік передбачено 3 714,8 тис. грн. При цьому, сесією Семенівської сільської ради прийнято рішення про спрямування 70% цих коштів (а це 2 млн. 822,6 тис. грн.) у відповідності до вимог Бюджетного кодексу для лікування хворих у закладах вторинного рівня (центральній районній лікарні та поліклініці). Протягом 1 кварталу поточного року на утримання закладів охорони здоров’я спрямовано 1007,8 тис. грн., територіального центру – 129,7 тис. грн.

З сільського бюджету профінансовані компенсаційні виплати за проїзд автомобільним транспортом пільговим категоріям громадян, визначених сесією сільської ради, в сумі 99,6 тис. грн.

Витрати з благоустрою сіл на утримання мереж зовнішнього освітлення, впорядкування місць поховання громадян у населених пунктах громади  за 3 місяці 2017 року склали 82,5 тис. грн. На розчистку доріг від снігу використано 21,8 тис. грн. Слід зазначити, що левову частину роботи у цій справі надали приватні підприємці та фермери Геннадій Коваль, Олександр Пушкарук, Володимир Білик, Марія Волкова, Микола Климчук, Валентин Негребецький, Юрій Лямпук, в.о. старости с. Закутинці Микола Ващенко, СТОВ “Зелений вал”).

Виготовлено проект капітального ремонту доріг села Великі Низгірці на суму 6 140,9 тис. грн., проведено експертизу.

Виготовлено проекти вуличного освітлення сіл Кикишівка, Терехове та Дубівка на суму 1778, 1 грн. та подано для участі у конкурсі проектів, що можуть фінансуватися із державного фонду регіонального розвитку.

Виділено кошти в сумі 200 тис. грн. для проведення поточного ремонту Будинку культури с. Терехове.

Освітня галузь

Видатки на утримання 6 загальноосвітніх шкіл на 2017 рік становлять 14 003,5 тис. грн., з них освітня субвенція (на заробітну плату педагогічним працівникам) – 10 523,9 тис. грн., додаткова дотація (на заробітну плату техперсоналу) – 1 965,8 тис. грн., власні надходження – 1 513,5 тис. грн.

На дошкільну освіту передбачено 3 324, 0 тис. грн.

Налагоджено договірні відносини для забезпечення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах територіальної громади: укладено договори на постачання електроенергії (проведено переговорну процедуру закупівлі у одного учасника), підготовлено документацію для проведення тендеру на закупівлю газу; укладено договори на закупівлю продуктів харчування, підвезення учнів тощо.

Організовано перевезення учнів та вихованців ДНЗ, а також педагогічних працівників шкільним автобусом за маршрутом Бердичів – Садки – Сингаївка – Закутинці – М.Гадомці – Дубівка – Красівка (оформлено водія, автобус оснащено необхідним інвентарем, затверджено та погоджено із Нацполіцією графік та маршрут руху автобуса, проведено технічний огляд транспортного засобу, оформлено страховий поліс, укладено угоди на щоденний технічний та медичний огляд, проведено облік транспортного засобу військовим комісаріатом).

Забезпечено підвезення учнів до Семенівської та Іванковецької шкіл. Відповідно до затвердженої сесією сільської ради Програми перевезення, на цю мету виділено 96 тис. грн. на рік.

Підготовлено та зареєстровано у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Статути загальноосвітніх навчальних закладів, виготовлено печатки та штампи.

Організовано реєстрацію учнів для участі в ЗНО.

Підготовлено документи та здійснено замовлення атестатів та свідоцтв про освіту учням ЗНЗ.

Організовано роботу педагогічних працівників в програмі “Репозитарій”, за результатами якої здійснено замовлення підручників для 9 класу.

Проведено атестацію усіх педагогічних працівників відповідно до плану.

У кожній школі виділені години гурткової роботи для розвитку здібностей і уподобань учнів.

Організовано роботу методичних об’єднань педагогічних працівників.

Утворено профспілкову організацію працівників освіти громади.

Забезпечено участь школярів у роботі Малої академії наук.

Проведено об`їзди навчальних закладів з метою вирішення проблем матеріально-технічного забезпечення.

Виготовлено проект капітального ремонту (термомодернізації) Хажинської загальноосвітньої школи, пройдено експертизу проекту, підготовлено документи та проведено реєстрацію для участі у конкурсі проектів, що можуть реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Виготовлено проект водопостачання Іванковецької загальноосвітньої школи.

Укладено договір на виготовлення водовідливів для Красівської ЗОШ.

Закуплено електроплиту для потреб Іванковецької школи.

Виділено співфінансування із сільського бюджету в сумі 470 тис. грн. для придбання шкільного автобуса.

Виділено кошти в сумі 100 тис. грн. для організації оздоровлення та відпочинку дітей пільгової категорії населення. Проведено засідання штабу із оздоровлення із залученням представників контролюючих організацій.

Розпочато роботу із підготовки кошторисів для проведення поточних ремонтів дошкільних навчальних закладів та приміщень шкіл.

Здійснено замовлення на нові програми та навчальні посібники для дошкільних навчальних закладів.

Прес-служба ОТГ