Додому НОВИНИ Влада і громада 100-річчя державної служби та День Конституції України відзначили в районі

100-річчя державної служби та День Конституції України відзначили в районі

486
ПОДІЛИТИСЬ

Конституція і державна служба – невід’ємні поняття, оскільки саме держслужбовці стоять на захисті народовладдя, гуманізму та законності, несуть повну відповідальність за стан справ у суспільстві. Саме на державних службовців покладена відповідальність у виконанні функцій держави і розбудові України, при цьому вони чітко керуються засадами Конституції, дотримуючись її канонів.

З нагоди відзначення ювілейного Дня державної служби України – її сторіччя від заснування, та Дня Конституції України в Бердичівському районі відбувся урочистий захід.

Винуватців заходу з професійним святом та святом Дня Конституції України привітали голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська, яка також передала вітання і від депутата Верховної Ради України Олександра Ревеги, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, заступник голови Семенівської ОТГ Олена Баценюк, голова профспілки працівників державних установ Ніна Клименко, головний редактор міськрайонної газети “Земля Бердичівська” Володимир Кравченко.

Грамотами, подяками, дипломами, вітальними листами були нагороджені працівники державної служби району. Зокрема нагороди були від Верховної Ради України, Житомирської обласної державної адміністрації, Бердичівської районної державної адміністрації та Бердичівської районної ради.

Святковий концерт для державних службовців підготували артисти районного Центру культури і дозвілля та дитячий танцювальний колектив “Перлинки”. Присутні отримали від нього гарний настрій, позитивні враження та емоційне задоволення.

Прес-служба райдержадміністрації.