Додому НОВИНИ Влада і громада 102-й рік! І все життя присвячене дітям

102-й рік! І все життя присвячене дітям

256
ПОДІЛИТИСЬ

Олена Михайлівна Негода… І хоч вона народилась і виросла у Гришківцях в родині робітників Шкіроб’єднання, але закінчивши Бердичівський педагогічний інститут все подальше життя присвятила вихованню молодого покоління.

Спочатку працювала вчителем початкових класів у школах №6 та №15, а потім аж до виходу на пенсію – у загальноосвітній школі №17. По її стопах пішли дочка Тетяна, вихователь ДНЗ №24 та дитячого садочка №22, а також невістка Ольга Віталіївна Негода, яка працює вчителем фізики у школі №1.

Неспокійна вчительська доля… А скільки душевного тепла, терпіння і самовідданості вона вимагає! Вже багато років пройшло з того часу, коли для Олени Михайлівни віддзвенів шкільний дзвоник. Розлетілись по світах добрі справи та звершення її вихованців. Адже саме про таких, як вона, говорить мудрість нетлінна: «Замість того, щоб проклинати темряву, запали свічку». І їй це вдалося – запалити свічки добра в багатьох дитячих душах.

Нещодавно Олені Михайлівні виповнився 101 рік! Її щиро привітали та вручили квіти і подарунки за ініціативи освітянської профспілки колеги-педагоги з 17-ї школи.

Володимир КРАВЧЕНКО.