Додому ІНФОРМАЦІЯ До уваги мешканців міста! На свята буде перекрито рух автотранспорту

До уваги мешканців міста! На свята буде перекрито рух автотранспорту

926
ПОДІЛИТИСЬ

До уваги мешканців міста!

В зв’язку з проведенням заходів, приурочених 71-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, 09.05.2016 рух автомобільного транспорту за центральними вулицями міста буде організовано наступним чином:

  • з 06.00 год. до 11.30 год. (під час урочистого зібрання громадськості) буде здійснено повне перекриття руху автотранспорту проїжджими частинами пл. Соборної, вул. Європейської та вул. Вінницької: від перехрестя пл. Соборної – вул. Житомирської до перехрестя вул. Європейської – вул. Фрунзе та від перехрестя пл. Соборної – вул. Житомирської до перехрестя вул. Вінницької –вул. Котовського. Рух автомобільного транспорту на час перекриття спрямовано за вулицями Фрунзе, С.Сідлецього, Пушкіна та Короленка.
  • з 11.00 год. до 12.00 год. (під час урочистої ходи ветеранів та громадськості міста до військового кладовища) буде повністю перекрито рух автотранспорту по вулиці Європейській від універмагу “Ювілейний” до перехрестя вул. Європейської – вул. С.Сідлецього, до перехрестя вул. С.Сідлецього – вул. Пушкіна і по вул. Пушкіна до військового кладовища.

Просимо врахувати вищезазначений порядок руху автомобільного транспорту 09.05.2016 автоперевізників, міські служби “радіотаксі” та водіїв приватного автотранспорту.

Організаційний комітет