Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичеві спорудять житловий будинок для військових

У Бердичеві спорудять житловий будинок для військових

1014
ПОДІЛИТИСЬ

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв Розпорядження, відповідно до якого здійснено розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою будівництва житла для військовослужбовців Збройних Сил України у 2016 році.

Відповідно до цього розпорядження, на будівництво житла для військових у Житомирській області загалом виділено 26,5 мільйонів гривень. З них — п’ятнадцять мільйонів гривень передбачено для спорудження у Бердичеві 60-квартирного житлового будинку. Про це розповів народний депутат України Олександр Ревега. “Кількамісячні “оббивання” міністерських порогів, домовленостей, інколи – і умовлянь, дали добрий результат. Цього тижня на засіданні КМУ урядовці дослухалися до моїх аргументів: прийнято рішення про виділення 15 мільйонів гривень на будівництво у Бердичеві 60-квартирного житлового будинку для військових. Здати будинок на Червоній Горі в експлуатацію можуть вже до кінця року. Відзначу: загалом на будівництво житла для військових Житомирщина сьогодні отримала 26,5 мільйонів. З них 15 – на Бердичів (ще одинадцять мільйонів для добудови житла у Житомирі, і півмільйона – на будинок у Озерному)”, – каже Олександр Ревега.

Відзначимо, що зводити будинок мають на Червоній Горі. Місце для будівництва виділено вже давно. Передбачалося, що “висотка” буде введена в експлуатацію ще років 5-6 тому, навіть розпочиналися підготовчі роботи із будівництва фундаменту. Але в Уряду тодішнього Прем’єр-міністра України Миколи Азарова раптом не знайшлося коштів на такий масштабний проект, тож будівництво тоді заморозили.