Додому Вітання 12 серпня зустріне свій день народження голова ФГ “СЄРГІЙ-С” Сергій Олександрович ВАХНЮК

  12 серпня зустріне свій день народження голова ФГ “СЄРГІЙ-С” Сергій Олександрович ВАХНЮК

  544
  ПОДІЛИТИСЬ

  12 серпня зустріне свій день народження голова ФГ “СЄРГІЙ-С”, депутат районної ради, меценат нашого села, великий працівник, порядна, добра людина, людина, яка живе проблемами кожного жителя села, кожної установи та щиро докладає всіх зусиль до їх вирішення –
  Сергій Олександрович ВАХНЮК!

  Шановний Сергію Олександровичу!

  Щиро вітаємо Вас з днем народження!

  Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог допомагає Вам у святій праці хлібороба, дарує своє благословення й відвертає усілякі негаразди!

  Дякуємо Вам за постійну матеріальну допомогу в створенні належних умов навчання та виховання дітей дошкільного навчального закладу, за підтримку, за вагомий особистий внесок.

  Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дошкільного навчального закладу села та освіти в Україні і розуміння непересічної важливості виховання та навчання майбутнього покоління.

  Дякуємо Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю! Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння і підтримку.

  Нехай небо над вами буде мирним і безхмарним, сонце – лагідним, дощ – рясним, а в домі лунає радісний дитячий сміх. Хочеться, щоб усі Ваші справи і починання увінчалися успіхом!

  З повагою, колектив ДНЗ “Сонечко”.