Додому НОВИНИ Влада і громада 14 жовтня День села відзначили у Никонівці та Бистрику

14 жовтня День села відзначили у Никонівці та Бистрику

2794
ПОДІЛИТИСЬ

14 жовтня чудового осіннього дня, коли наша країна відзначає День захисника України, День козацтва та свято Покрови у мальовничих селах Бердичівського району Никонівка та Бистрик громади відзначали День села.

Близько обіду свої святкові гуляння розпочали жителі села Никонівка. Урочисті заходи відкрила сільський голова Олена Мазур, яка зазначила, що День села – це свято яке єднає усіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє, історія села, є часточкою історії Держави, яку творять люди та заслуга в цьому всіх, хто працює на підприємствах, будує, прибирає, готує, вчить та виховує дітей, щоденною працею заслуговує на глибоку повагу, кожен, хто хоче бачити наші села сильними та процвітаючими, а жителів щасливими та забезпеченими.

sam_1310_1Привітати з цим чудовим святом жителів громади завітав голова районної ради Максим Самчик та помічник-консультант народного депутата України Софія Томашевська. Голова ради від імені депутатського корпусу побажав усім присутнім миру, злагоди, розвитку громаді та вручив святковий торт.

У селі Бистрик святкування Дня села розпочалось з відкриття у приміщенні будинку культури дошки пошани, на якій розміщено портрети жителів села Бистрик та Житинці, які проходили службу в зоні АТО. В цьому ж приміщенні організовано  виставку народних талантів, а перед приміщенням закладу культури – веселі народні гуляння.

img_0881_1Військовий оркестр закликав відвідувачів та учасників свята завітати до будинку культури та поринути у незабутню атмосферу свята. Сільський голова Світлана Барановська завжди серйозно підходить до організації такого роду заходів у чому мали змогу переконатися усі присутні. Зі сцени кілька годин лунали вірші і пісні, урочисті привітання та щирі усмішки, розігрувались смішні сценки, вручались подарунки та грамоти у різних номінаціях, відзначали ювілярів, найстарших та наймолодших жителів та усіх тих, хто небайдуже ставиться до долі рідного села. Для чисельних глядачів свою творчість дарували художні колективи районного будинку культури, вихованці творчих гуртків, учасники місцевої художньої самодіяльності, а також зовсім юні артисти.

img_0883_1Від імені депутатського корпусу Бердичівської районної ради привітав громаду голова районної ради Максим Самчик, який зазначив, що завжди радий бувати в Бистрику, та переконаний, що завдяки невтомній праці сільського голови Світлани Барановської, місцевого фермера та депутата Бердичівської районної ради Сергія Вахнюка, усіх хто вкладає душу в розвиток громади село безперечно має майбутнє. Побажавши усіляких гараздів голова районної ради вручив наймолодшим жителям громади святковий торт.

img_0891_1На святі були присутні депутати Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська та Віталій Вітусевич, заступник голови районної ради Олена Рудик, депутат Бердичівської районної ради Сергій Вахнюк.

Анжеліка Лабунська під час свого виступу привітала усіх присутніх зі святом, висловила слова вдячності сільському голові за самовіддану працю та вручила громаді новенький комп’ютер, а депутат районної ради Сергій Вахнюк подарував тенісний стіл для молоді. Окрім того по завершенню концертної програми святкування перемістилося на вулицю, де у лотерею розігрували домашню живність та різні подарунки, куштували рибну юшку та узбецький плов.

sam_1405_1 sam_1281_1 sam_1280_1 sam_1347_1