Додому Поминаємо... 14 серпня минає рік з дня загибелі Сокорчука Олександра Вікторовича.

  14 серпня минає рік з дня загибелі Сокорчука Олександра Вікторовича.

  837
  ПОДІЛИТИСЬ

  sokorchukСтраждаємо, плачемо, згадуємо…

  14 серпня минає рік з дня загибелі воїна-патріота, учасника АТО, любимого синочка, брата, племінника, внука, вірного друга
  Сокорчука Олександра Вікторовича
  03.01.1988 р. – 14.08.2014 р.

  Ця річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам’яті. За одну мить не стало дитини, адже йому було всього 26.

  “Не плач матусю, я тут не один, на Небесах нас так уже багато! Я твій і України син, любити Україну вчила ти, моя рідненька мати. Пробач, матусенько моя, що смерть принесла горе, не плач, голубонько моя, бо із сліз твоїх зробилось море. Не плач, рідненька, в снах прийду, зайду тихесенько у хату, тебе до себе пригорну, потисну міцно руку брату. На краю ліжка сяду я, щоб часом вас не розбудити, рідненька мамочко моя, до ранку будем говорити. Ми віддали своє життя, щоб ви батьки наші і діти, могли під небом голубим в своїй країні жити. Чорну хустиночку зніми, прошу блакитну зав’язати, хай ворог знає – мужні ми, і те, що ти Героя мати”.

  Ой, доленька, доле твоя і моя, чого ти так рано забрала молоде життя? Сонце не так світить і небо нам не голубе. Душу вкриває пітьма. Мені дано жити, щоб Богу молитись за тебе, за себе, і плакать щодня. Прости, рідненький, що не могла тебе спасти, тисячу раз прости. Навіщо доля так розпорядилась? Навіщо радість в мене відняла? Адже на тебе я не надивилась і не все тобі розповіла. Як ніжно я тебе любила, як ти потрібен мені повсякчас, а тепер я мов птаха безкрила. Краще мені літать в небесах. Лиш Бога благаю і Матінку Божу хай душечку твою збережуть. О, Боже, зжалься ти над нами. Частіше в сни синочка посилай, а Матір Божа у садочку райськім мою кровиночку оберігай. Таких як ти, рідненький, не забувають, таких лиш вічно пам’ятають, бо ти поліг за Україну, герой не вмер, він у серцях.

  Просимо всіх, хто знав і пам’ятає нашого дорогого Саню, патріота України, згадати добрим словом і тихою молитвою.

  У вічному смутку і печалі: мама, тато, брат та вся родина.
  с. Ст.Солотвин.