Додому ІНФОРМАЦІЯ 15 вересня останній день подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування.

15 вересня останній день подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування.

542
ПОДІЛИТИСЬ

Відповідно до пп. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – Кодекс) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року. До заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, який визначається з дотриманням вимог, встановлених цією главою.

Форма заяви та розрахунок доходу за попередній календарний рік затверджені наказом Мінфін від 20.12.2011 № 1675 “Порядок подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування”.

При цьому якщо суб’єкт господарювання протягом календарного року, що передує року обрання спрощеної системи оподаткування, самостійно прийняв рішення про припинення фізичної особи – підприємця, то при переході на спрощену систему оподаткування до розрахунку доходу за попередній календарний рік включається вся сума доходу, отриманого такою особою в результаті провадження господарської діяльності за такий попередній календарний рік.

Бердичівська ОДПІ.