Додому НОВИНИ Влада і громада 150 заборонених предметів виявили судові охоронці Бердичівського суду у відвідувачів установи у...

150 заборонених предметів виявили судові охоронці Бердичівського суду у відвідувачів установи у 2022-му році

155
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівський міськрайонний суд уже два роки перебуває під цілодобовою охороною співробітників територіального управління Служби судової охорони Житомирської області. До їхніх обов’язків входить серед іншого підтримання громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу, охорона приміщень та території суду тощо.

Щодня приміщення суду відвідують десятки, а іноді і понад сотню громадян. І першими на вході їх зустрічають судові охоронці. Відвідувачі мають пред’явити черговому документ, який посвідчує особу, а також пройти крізь рамку-металодетектор. Ця процедура – необхідна складова організації пропускного режиму. Крім того, співробітники ССО мають право оглядати речі відвідувачів, зокрема сумки, аби не допустити занесення у приміщення заборонених предметів. До таких належить зброя та її муляжі; легкозаймисті, вибухонебезпечні та отруйні речовини, наркотики.
За даними пресслужби ТУ ССО Житомирщини, у 2022-му році працівники підрозділу судової охорони вчасно виявили і не допустили пронесення в приміщення Бердичівського суду рівно півтори сотні заборонених предметів, а саме:

– 10 одиниць вогнепальної зброї;
– 2 пристрої для відстрілу гумових куль;
– 112 ножів, у тому числі кухонні, складні, сувенірні тощо;
– 24 балончики з речовиною сльозогінної та дратівливої дії;
– 2 електрошокери.

Варто зазначити, що попереднього, 2021-го року не було виявлено жодного випадку намагання пронести вогнепальну зброю, тоді як у 2022-му таких було аж 10 одиниць.

Загалом у судах Житомирщини співробітники ССО не допустили пронесення понад 2100 одиниць заборонених предметів.

Віримо у професійність судових охоронців і сподіваємось, що нинішнього року їхня пильність буде 100-відсотковою. Адже від цього залежить безпека кожного, хто перебуває у приміщенні суду.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду
Житомирської області