Додому ІНФОРМАЦІЯ 16 березня, середа – останній день подання заяви для переходу на спрощену...

16 березня, середа – останній день подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування або на застосування іншої групи платників єдиного податку з ІІ кварталу

400
ПОДІЛИТИСЬ

Щоб працювати в умовах спрощеної системи оподаткування, або перейти на іншу групу платників єдиного податку, не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу треба подати заяву, – звертають увагу підприємців в Бердичівській ОДПІ.

Суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Податкового кодексу України, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви.

16 березня, середа – останній день подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування з ІІ кварталу.

Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року (п.п.298.1.4 п.298.1 ст.298 ПКУ).

За умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених Податковим Кодексом України для обраної групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви (п.п. 298.1.5 п.298.1 ст.298 ПКУ).

При цьому, у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у порядку, встановленому ПКУ, у разі обрання ним першої або другої групи чи ставки єдиного податку, встановленого для третьої групи, яка включає податок на додану вартість.

Бердичівська ОДПІ