Додому Поминаємо... 16 січня 2016 року минає 9 днів, як раптово пішов з життя...

  16 січня 2016 року минає 9 днів, як раптово пішов з життя прекрасний вчитель Степовий Леонід Іванович

  689
  ПОДІЛИТИСЬ

  stepoviy16 січня 2016 року минає 9 днів, як раптово пішов з життя прекрасний вчитель математики і фізики, голова профспілкової організації ЗОШ №3
  Степовий Леонід Іванович.

  Управління освіти і науки, міська профспілка працівників освіти і науки, голови профспілкових комітетів, керівники навчальних закладів, вчителі математики, педагогічна громадськість міста глибоко сумують з приводу тяжкої втрати та висловлюють щирі співчуття дружині, донькам, онукам, рідним, близьким та друзям покійного.

  Пішла з життя найдорожча та найрідніша для вас людина. Щиро поділяємо ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки родині. До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею назавжди йде частинка нас.

  Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про неї, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ в учнях, дітях, онуках, завжди будуть сильнішими за смерть.

  Нехай світла пам’ять про Леоніда Івановича назавжди залишиться у наших серцях, щоб не заросла стежина до місця вічного спочинку.