Додому НОВИНИ Влада і громада 16 травня відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств та установ Бердичівської районної...

16 травня відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств та установ Бердичівської районної ради

508
ПОДІЛИТИСЬ

З інформацією до керівників звернулися голова районної ради Софія Томашевська, заступник голови ради Віталій Вишнівський.

У ході наради обговорили питання надання якісної медичної допомоги населенню Бердичівського району на первинному та вторинному рівнях медицини, підписання меморандумів про співпрацю Комунального некомерційного підприємства “Центральна районна лікарня Бердичівського району” Бердичівської районної ради з об’єднаними територіальними громадами, складання фінансових проектів та бізнес-планів з метою ефективної та прозорої діяльності НКП, роботу Інклюзивно-ресурсного центру. Також обговорили готовність роботи оздоровчого табору “Березовий гай”.
Софія Томашевська наголосила на необхідності проведення робочої зустрічей комунальників із головами об’єднаних територіальних громад з метою подальшого налагодження ефективної співпраці.

Керівники комунальних підприємств повідомили про найбільш болючі питання, які потребують термінового вирішення. Зокрема йшлося про необхідність змінити місце діяльності Інклюзивно-ресурсного центру, проведення виїзного прийому населення вузькими спеціалістами НКП “Центральна районна лікарня Бердичівського району”, придбання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення для Центральної районної лікарні Бердичівського району та районної стоматологічної поліклініки.
У ході наради обговорили планування роботи підприємств на найближчий період.

Головою ради Софією Томашевською надано ряд доручень керівникам підприємств та установ.

Прес-служба районної ради.