Додому Вітання Щиро вітаємо Лідію Олександрівну Воробйову з ювілеєм!

  Щиро вітаємо Лідію Олександрівну Воробйову з ювілеєм!

  636
  ПОДІЛИТИСЬ

  – Доброго дня!
  – Вітаю! Заходьте, будь ласка, діти!
  – Допоможіть мені зібрати матеріал до реферату.
  – Із задоволенням…

  Такий діалог можна почути щодня у бібліотеці Бердичівського НВК №4. Тут уже п’ятий рік  поспіль працює бібліотекарем Воробйова Лідія Олександрівна. Її лагідну посмішку, привітний погляд, щире слово знають учні і вчителі нашого закладу. А вона знає ім’я і прізвище чи не кожного учня.

  Учитель від Бога, наставник молоді, Лідія Олександрівна почала свій трудовий шлях учителем російської мови та літератури Бердичівської загальноосвітньої школи-інтернату, потім працювала у міському відділі освіти.

  Скільки колег вдячні їй за слушну пораду, тактовну допомогу в роботі, толерантність і людяність. А скількох учнів виховала Лідія Олександрівна! Вона прищеплювала їм любов  до слова, уміння торувати свій шлях у повноводому морі світової літератури.
  Лідія Олександрівна має багато друзів по всьому світу. Вона сучасна людина і, дякуючи мережі Інтернет, підтримує зв’язок із колишніми однокласниками, учнями, близькими, що вдячні їй за увагу, чуйність, душевне тепло.

  Наша колега – справжній інтелігент й інтелектуал, вона завжди в доброму гуморі, випромінює тепло і спокій, затишок і злагоду, притягує до себе симпатії людей.

  Щиро вітаємо, дорога Лідіє Олександрівно, з ювілеєм!

  Сегодня в день рожденья,
  В Ваш славный юбилей,
  Примите поздравленья
  От всех своих друзей.
  Радости желаем и добра,
  Чтобы жизнь нескучная была.
  Быть в отличном, бодром настроенье,
  Как сегодня, в славный день рожденья!

  Колеги, друзі.