17 липня святкує свій 80-ти річний ювілей Почесний громадянин Бердичівського району...

17 липня святкує свій 80-ти річний ювілей Почесний громадянин Бердичівського району Дмитренко Ольга Варфоломіївна

242
0
ПОДІЛИТИСЬ

Шановна Ольго Варфоломіївно!

Пам’ятаємо Вас як яскраву особистість, компетентного й мудрого керівника, послідовного у відстоюванні інтересів жителів не лише Старосолотвинської сільської ради, а і всього Бердичівського району.

Від усієї душі бажаємо Вам  міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щастя та оптимізму.

Нехай кожен Ваш день наповнюється позитивними емоціями та найважливішими словами, які зігріватимуть душу, радісними звістками та приємними подіями.

Довголіття Вам, поваги і всіх земних благ!

З повагою,
депутатський корпус та
виконавчий апарат районної ради


Ользі Варфоломіївні Дмитренко з нагоди ювілею, який вона відзначатиме 17 липня!

Дозвольте, Наша шановна ювілярко – колего щиро привітати Вас від імені чоловічого корпусу керівників колгоспів та радгоспів!

Багато років ми пліч-о-пліч спільно працювали разом з Вами у сільськогосподарському виробництві. І згадуючи ті часи, хочемо подякувати за плідну співпрацю, адже у багатьох моментах Ви були для нас прикладом того як організувати ту чи іншу роботу, впровадити передовий досвід.

Ми щиро Вас поздоровляємо,
Добра Вам зичимо сповна,
Багато світлих днів бажаємо,
І довгії, довгії літа!

З повагою, О.У. Ставінський, В.Й. Жабко,
В.С. Заремба, В.І. Мазур, М.С. Дупляк,
М.Ю. Кошмак, В.Ю. Любченко.


Районна організація Аграрної партії України щиро вітає з наступаючим 80-річчям знатного керівника, хлібороба Бердичівщини –
Ольгу Варфоломіївну Дмитренко!

Прийміть, шановна, нашу вдячність за Вашу самовіддану працю на ниві агропромислового комплексу району.

Ми пам’ятаємо Ваші досягнення, в економічному та соціальному розвитку села, створенні підсобних господарств, газифікації осель, будівництві доріг та організації комфортних умов розвитку дітей в школі та дитсадку.

Бажаємо Вам ще багато років життя при здоров’ї та мирного неба!


Шановна Ольго Варфоломіївно!

Щиро вітаю з прекрасним ювілеєм і звертаюсь до Вас як до свого наставника, адже саме Ви, єдина на той час жінка-керівник, були для мене як і для багатьох інших зразком, як у праці так і в житті.

Поряд з виробничими справами, Ви одні з перших в районі зайнялись соціальною сферою та впровадженням нових технологій. Вас розуміли, поважали і цінували колеги-чоловіки.

Дякую Вам за все і бажаю:

Хай силою кожна клітина наллється,
Як повінню хвилі ріки,
Найкращого в світі від щирого серця,
Бажаю на довгі роки!

З повагою, депутат Семенівської сільської ради,
керівник СФГ “Агростеп 3” Марія Волкова.


17 липня виповнюється 80 років почесному громадянину району
Дмитренко Ользі Варфоломіївні
– досвідченій, авторитетній людині не лише в Старому та Новому Солотвині, а й у районі та області!

Ольга Варфоломіївна народилася в багатодітній родині Ільченків в селі Старий Солотвин. З раннього дитинства унаслідувала від своїх батьків любов до рідної землі та нелегкої селянської праці. Тому після школи та Уманського сільськогосподарського інституту, спочатку працювала садівником, помічником бригадира, бригадиром садо-городньої бригади у рідному селі.

Із 1966 по 1983 рік була заступником голови колгоспу і секретарем парторганізації. В цей час господарство щороку поповнювалось молодими спеціалістам-випускниками рідної школи. В колгоспі працювали цілі трудові династії. Але повністю розкрився її талант як керівника, коли у 1983 році односельчани обрали Ольгу Варфоломіївну головою колгоспу. За період її головування господарство перетворилось у багатогалузеве підприємство з високими показниками як у рослинництві так і у тваринництві. Тут працювала птахофабрика, діяли підсобні цехи по пошиву одягу та взуття, діяла олійниця, крупорушка, хлібопекарня. Розвивалася соціальна сфера: по селу та на полях були прокладені добротні дороги, газифіковані села Старий та Новий Солотвин, збудовано адмінбудинок та дитячий садок.

Ольга Варфоломіївна, не лише гарний керівник-господарник, а й чудова дружина і мама. Разом з покійним чоловіком Миколою Савовичем виростили двох доньок Тетяну і Ларису. Троє онуків є нині для неї радістю й опорою.

Нелегку працю О.В. Дмитренко оцінено багатьма урядовими нагородами та грамотами. Вона удостоєна звання “Почесний громадянин Бердичівського району”.
Тож дозвольте Вас, шановна, привітати і від щирого серця побажати:

Усе що миле хай іде до хати,
А зле хай обминає Ваш поріг,
Хай прибува здоров’я з лугу, з поля,
Не одцвітає сонячна пора
І хай із повних пригорщ щедра доля
Багато сипле щастя і добра!

Марія Ейсмонт,
за дорученням її колишніх колег, друзів-однодумців.


В народі кажуть, якщо хочеш діяти один рік – сій жито, якщо хочеш діяти десятиріччя – сади дерева, а якщо хочеш діяти все життя – присвяти свій розум, честь і гідність виробництву, роботі з людьми.

Оці крилаті слова в повній мірі характерні
ОЛЬЗІ ВАРФОЛОМІЇВНІ ДМИТРЕНКО,
яка прекрасної липневої днини святкує свій поважний –
80-річний ювілей.

80 років – це величезний життєвий досвід, це роки і спогади, роки щастя і турбот, роки сумлінної та самовідданої праці, радощів, прикрощів і тривог.

Шановна Ольга Варфоломіївна! Ми з великою пошаною, вдячністю й любов’ю вклоняємося перед Вами, дорога наша, вельмишановна колега, наш вірний товариш   і мудрий вчитель. Ви були й залишаєтеся для нас дороговказом, за яким ми звіряли власні діяння.

Ваше серце пульсувало любов’ю як до рідного села, так і району, як до колег, так і до рядових працівників, до улюбленої справи, а розум і руки працювали задля розвитку та слави свого рідного села. І все це Вам вдалося.

Щире золото Вашого серця не постаріло, не помутніло з часом. Життя Ваше, ставши частиною славної історії як рідного Солотвина, так і Бердичівського району, не перестало бути окрасою і сьогодення. Ви жили й живете в ногу з днем новим, мислите по-сучасному й залишаєтеся взірцем для всіх нас. Несказанно корисною стала Ваша діяльність на посаді керівника місцевого господарства. Впевнений,  жертвуючи своїм комфортом, часом маленькими людськими і  жіночими  радощами, убачали незрівнянно більшу радість у навчанні та вихованні сільської молоді, підростаючого покоління, адже Ви виховали сотні хороших, порядних людей – умілих спеціалістів: хліборобів і агрономів, зоотехніків і ветеринарів, бухгалтерів та економістів, механізаторів та овочівників, учителів, медичних працівників, спортсменів.

Зерна Вашої науки дали добрі сходи й зросли в  душах Ваших вихованців урожаєм мудрості та натхнення. Ми завжди пам’ятаємо про Вас, намагаємося бути гідними продовжувачами нашої спільної великої   і  благородної  справи – вирощування  ХЛІБА.

Щиро дякуємо Вам за тепло серця, бездоганне виконання такої відповідальної місії. Дякуємо за напружену, титанічну працю й бажаємо міцного здоров’я, наснаги, приємних думок і спогадів.

Але 80 років – це ще й черговий рубіж у Вашому житті. 80 – чергова сходинка на Вашому довгому життєвому шляху.

То ж щиро бажаємо Вам, щоб Ви не лише згадували про минуле, але й дивилися в майбутнє все з таким же оптимізмом як і колись, щоб хвороби не знаходили собі місце поруч з Вами, а всі  незгоди, горе і біди – обходили стороною Вас і Ваш дім.

Спасибі за те, що і сьогодні залишаєтесь прикладом для підростаючого покоління, людиною слова, людиною – яку хочеться наслідувати, згадувати і ставити у приклад. А для нас – Ви завжди приклад мудрості й чесноти, аби через роки й роки Ваше ім’я з повагою вимовляли вдячні солотвинці, пишалися Вами. Нехай доля не шкодує Вам своїх щедрот, а люди – теплих слів та визнання.

Залишайтесь такою і надалі, не здавайте позиції, а Ваші нащадки нехай з честю продовжать Вашу справу, виправдають Ваші очікування і продовжать усе розпочате Вами.

З ювілеєм! З 80-річчям, дорога  Ольга  Варфоломіївна!

Голова асоціації фермерів Бердичівського району
Барановський В.Й.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ