Додому НОВИНИ Культура На фестиваль до Вінниці

На фестиваль до Вінниці

546
ПОДІЛИТИСЬ

Діти від “Насіння Надії” Рудницька Анжеліка і Вусата Ярославна їздили на міжнародний співочий фестиваль-конкурс “Золотий птах” до міста Вінниця. У фестивалі брали участь представники України, Білорусі, Польщі. Міжнародне журі оцінювало учасників – лауреатів і дипломантів різноманітних конкурсів і фестивалів. 

Маленьким талантам вручили дипломи і цінні призи. Їм подарували навіть концертні костюми. 

За словами Лілії Гуменюк та Ярославни Вусатої, “організатори і весь обслуговуючий персонал були дуже ввічливі, турботливі, толерантні. З великою повагою ставились до дітей і батьків, які приїхали на конкурс. Годували в готелі відмінно, гаряча вода, температура повітря 25 градусів. Зручно, прекрасно відпочили. Насолодились прогулянками містом, хоч і під дощем, та приємно.

Дуже сподобався виступ Вінницької школи-ліцею №4 з танцювальним номером про наших хлопчиків, які йдуть на війну. І юнак на гітарі дуже чуттєво співав свої власні пісні. Були дітки з вадами зору, дехто без кінцівок, з різними вадами, що надавало номерам ще більшої вразливості.

На питання “які мінуси ви побачили в організації фестивалю?” не було що відповісти: все ідеально. Щиро дякуємо! За такі конкурси, на яких дітки з обмеженими можливостями можуть самоствердитись і показати свої таланти. Місто Вінниця дуже гарне, інтелігентне місто”

Від імені Анджеліки і Тамари Рудницької, Ярославни і Лілії Гуменюк “Насіння Надії” дякує організаторам фестивалю “Золотий птах”, спонсорам і помічникам за чудову зустріч у дружному сімейному колі “Золотий птах”. Дякуємо!!!

З повагою, керівник БМРГО “Насіння Надії” Мазурець Світлана