Додому НОВИНИ Влада і громада 18 вересня відбулась конференція Житомирської регіональної організації ОП-ЗЖ

18 вересня відбулась конференція Житомирської регіональної організації ОП-ЗЖ

106
ПОДІЛИТИСЬ

18 вересня відбулась конференція Житомирської регіональної організації ОП-ЗЖ. На ній ця політична сила висунула своїх кандидатів на посади голів об’єднаних громад, депутатів до Житомирської обласної, районних та рад ОТГ. Участь у конференції взяв підприємець, керівник ПП «Слободище» Олег ШЕВЧУК.

Олег ШЕВЧУК, кандидат у депутати обласної ради:

Вітаю учасників конференції! Конференції, яка повинна висунути своїх представників в органи місцевого самоврядування Житомирщини.

Я переконаний, що всі кандидати в депутати від нашої партії повинні бути професіоналами з усіх галузей економіки та соціальної сфери. Адже ті експерименти, що проходить наша країна після приходу до влади непідготовлених людей, показали, що тільки професіоналізм, досвід, знання, прагнення до інновацій допоможуть нам вивести країну з економічної та соціальної кризи і підняти рівень життя наших громадян.

Я представляю аграрний сектор економіки. Працюю керівником ПП «Слободище» Бердичівського району вже 20-й рік. На сьогоднішній день активно розвиваю ту галузь сільського господарства, яка знаходиться в найбільшій депресії, – це молочне тваринництво. Зараз на цьому підприємстві працює ферма на 1400 голів ВРХ, з яких майже 600 корів. Завершую будівництво нової ферми на 1600 корів. Виробляю 16 тонн молока щоденно, маємо власну переробку. Із введенням в експлуатацію нової ферми плануємо виробляти близько 70 тонн молока щоденно.

Сьогодні в роботі підприємства задіяно близько 200 працюючих. Люди занепокоєні дуже скороспілими планами влади по введенню ринку землі. Необхідно дуже обережно поставитися до цього, щоб не знищити ті паростки росту аграрного виробництва, які з’явилися протягом останнього десятиріччя.

Аграрний сектор працює в дуже складних економічних та погодних умовах. Тому вважаю, до партія та її представники в органах влади повинні домогтися зменшенням ставки ПДВ для сільськогосподарського виробництва з 20% до 10%, а для виробників молока та м’яса – до 0%. А також продовжити дію програм для підтримки с/г виробників, що діють в останні роки, але зробити виплати по них автоматичними та без затримки.

Враховуючи потужний кадровий та професійний потенціал нашої партії, я переконаний, що на цих виборах у нас буде хороший результат, що наші представники широко увійдуть у місцеву владу і розпочнуть реалізацію обласної передвиборної програми.