Додому Вітання 19 жовтня свій ювілейний день народження святкуватиме моя дорога дружина, мій друг,...

  19 жовтня свій ювілейний день народження святкуватиме моя дорога дружина, мій друг, порадниця, мій однодумець Катерина Флорівна КРСЕК.

  567
  ПОДІЛИТИСЬ

  krsek219 жовтня свій ювілейний день народження святкуватиме моя дорога дружина, мій друг, порадниця, мій однодумець
  Катерина Флорівна КРСЕК.

  Я пригадую рік 1984, рік, коли я увійшов до святкової зали у переддень нового року, куди мене запросили у ролі Діда Мороза. Ти сиділа в куточку за гарно сервірованим столом, із заплаканими очима. Дивлячись на тебе, я хотів тебе запросити на танець, міцно обійняти, заспокоїти, запитати, чому ти в розпачі. А ти з сумом дивилась на мене і відверталась від усіх. Бо не любила комусь жалітись, все мовчки та мовчки. Але ми зустрілись, так певне розпорядився Господь. Ти мене познайомила зі своєю багатодітною родиною, з мамою Ганною Михайлівною, яку я з першого разу назвав мамою. І поступово твій сум зникав, зникла недовіра до чоловіків, з якими тобі постійно доводилось працювати, адже працювала в чоловічому колективі.

  Я запропонував тобі руку і серце, і ти, і діти сприйняли мій намір з радістю. Твій дім, діти надихали мене на нове життя. І ось ми вже з тобою відсвяткували 30-річний ювілей нашого подружнього життя. Уже діти наші одружились. Мають своїх дітей. А ми з тобою внуків.

  І ми радіємо, що всі ці роки не можемо один без одного. Ми постійно хвилюємося один за одного, виглядаємо з роботи, не вечеряємо, поки хтось з нас десь затримується. І так щоденно. Без тебе я не бачу сенсу свого життя. І в цей ювілейний день твого народження я хочу тобі побажати Божої ласки, здоров’я на многії та благії літа. Будь завжди окрасою мого життя. Я тебе люблю щиро, відверто, усім своїм єством.

  З великою повагою та шаною твій чоловік Валерій.