Додому НОВИНИ Влада і громада Оздоровлення в Семенівській ОТГ

Оздоровлення в Семенівській ОТГ

434
ПОДІЛИТИСЬ

Літо – найулюбленіша пора року для дітей. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літо – щедре на відкриття, повне романтики, емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

На базі 5 шкіл Семенівської сільської ради протягом трьох літніх тижнів працювали пришкільні мовні оздоровчі табори,  у яких відпочили та оздоровились 210 вихованців.

Для ефективного функціонування пришкільних оздоровчих таборів було покращено матеріальну базу:

  • відремонтовано систему водопостачання та встановлено насосну станцію в Семенівській школі;
  • придбано холодильник у Великонизгірецьку загальноосвітню школу;
  • придбано електроплити у Семенівську та Іванковецьку загальноосвітні школи;
    придбано посуд для Іванковецької загальноосвітньої школи;
  • придбано електрорушники в Семенівську, Іванковецьку, Хажинську загальноосвітні школи;
  • придбано електром’ясорубки в Красівську та Хажинську загальноосвітні школи;
    закуплено миючі та дезинфікуючі засоби;
  • організовано підвіз дітей до таборів з 7 сіл громади.

Діти були забезпечені дворазовим збалансованим харчуванням, свіжими овочами та фруктами. З цією метою рішенням сесії громади було виділено на харчування 56 тисяч гривень.

До фінансування таборів в селах Іванківці, Красівка та Семенівка долучилась також релігійна громада Церкви Різдва Христового ХЄВ.

Екскурсія до Ботанічного саду.

Виховний процес з дітьми в таборах поєднував відпочинок, працю, спорт, які об’єднувалися в тематичні дні: “День загону”, “День партизанів”, “День захисту тварин”, “День професій”, “День дитини”, “День природи”, “День спорту”, “День здоров’я” тощо.

Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах – вікторинах, мовознавчих калейдоскопах, конкурсах міні-проектів. Робота у пришкільних мовних таборах полягала у проведенні кожного дня змістовно, цікаво, активно.

План виховної роботи був насичений різноманітними заходами з урахуванням побажань дітей. Робота у таборах була спрямована на реалізацію патріотичного, морального, естетичного, фізичного, екологічного напрямів, які тісно взаємопов’язані, доповнюють одне одного.

Майже кожна дитина спробувала себе на табірній сцені в певному амплуа: артиста, співака, красуні-моделі, режисера, дизайнера.

Заняття з англійської мови у Семенівській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Табори були  не звичайні, а мовні.

Через невимушену обстановку, комфортні умови для відпочинку створювалося іншомовне середовище. Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком.

Моральна атмосфера, доброзичливе ставлення дітей один до одного і вихователів до дітей сприяло самоствердженню кожної дитини.

Життя у таборах запам’ятається дітям надовго, бо кожен день життя табірної зміни допомагав дітям зрозуміти, що потрібно бути спритними і сміливими, дружними і чесними, добрими і творчими.

Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради висловлює щиру подяку директорам шкіл, начальникам таборів, вихователям, батькам, приватним підприємцям, а також релігійній громаді Церкви Різдва Христового ХВЄ за організацію чудового відпочинку для дітей громади!

Екскурсія до костелу Ордену Босих Кармелітів.

Екскурсія до краєзнавчого музею.
Квест “Веселі Робінзони”.
Нагороди знайшли своїх героїв!