Додому ІНФОРМАЦІЯ НАКАЗ військового комісара Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату 12.07.2017 №108 Про призов...

НАКАЗ військового комісара Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату 12.07.2017 №108 Про призов громадян України на строкову військову службу

422
ПОДІЛИТИСЬ

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
військового комісара Бердичівського об’єднаного міського
військового комісаріату
12.07.2017 м. Бердичів №108

Про призов громадян України на
строкову військову службу до Збройних
сил України та інших військових
формувань у серпні-листопаді 2017 року

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 24.02.17 № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби,строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” зі змінами відповідно до Указу Президента України від 07.07.2017 року №178/2017 “Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України”, Директиви начальника Генерального Штабу – Головнокомандувача Збройних сил України Д-1 від 09.02.17 року “Про організацію і проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2017 році” проводиться призов громадян на строкову військову службу. З метою бездоганного виконання,

НАКАЗУЮ:

  1. Явці на призовну дільницю Бердичівського об’єднаного військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають громадяни 1999 року народження яким до 30 листопада виповнюється 18 років,та громадяни 1990 – 1998 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або які не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
  2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Житомирська область, м. Бердичів, вул. Карастоянової, 49 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу” зобов’язані прибути до Бердичівського об’єднаного військового комісаріату в період з 01 серпня 2017 року по 30 листопада 2017 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.
  3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Бердичева та Бердичівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитись у військовий комісаріат для проходження медичної та призовної комісії.
  4. На підставі ст. 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
  5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повістками до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
  6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
  7. Наказ довести до всього особового складу військового комісаріату в частині, що стосується.

ТВО військового комісара
Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату
підполковник О.М. КАРПЕНКО