Додому НОВИНИ Бізнес Магазин “Сокол” запрошує мисливців міста і району!

Магазин “Сокол” запрошує мисливців міста і району!

2044
ПОДІЛИТИСЬ

Всі люди, котрі так чи інакше захоплюються полюванням знайомі з поняттям – мисливський азарт. Це та сама штука, яка жене чоловіків за багато і багато кілометрів по нічних болотах, це те що змушує стрибати по крижаній воді заливаючи болотники, відправляє, не дивлячись на грунт, переповзати великі відкриті ділянки в спробах підкрастися до звіра чи птиці, продиратися через густий малинник, великі зарості кропиви, ломитися через хащі та проходити через поля.

В теперішній час, коли зайців стало обмаль, а популяція лисиці збільшилась, доцільніше було б полювати саме на цього всюдисущого хижака. Адже він вносить серйозну поправку у кількість вухатого гризуна. Полюють на рудого розбишаку по-різному, як із стаціонарної засідки так і в активному пошуку.

Осінній сезон полювання багато хто починає з полювання на качок, використовуючи гладкоствольну зброю, а потім приходить час полювання на крупного звіра. Ось тут вже не обійтися без нарізної зброї, карабіна або пневматичної гвинтівки.

Для універсального полювання можна використовувати не тільки різні моделі зброї, але і комбіновану зброю, вибрати яку вам допоможуть високопрофесійні працівники мисливського магазину “Сокол”.

Новий магазин для любителів активного відпочинку на природі відкрився зовсім нещодавно – 27 вересня за адресою м. Бердичів, вулиця Козацька, 3 (колишня вулиця Володарського, 3), але вже став популярним серед завзятих мисливців.
Мисливська зброя: рушниці, пневматичні гвинтівки, спорядження мисливця, великий арсенал товарів та інформації з мисливської зброї для полювання.

Однак при підготовці до полювання мало хто приділяє значну увагу одягу. В результаті, ні здобутих трофеїв, ні яскравого відпочинку, ні комфорту в ході всього процесу. Щоб уникнути цього, достатньо дотримуватись певних порад і завітати до нашого мисливського магазину.

Магазин пропонує для свої клієнтів багатий асортимент нарізної, гладкоствольної та травматичної зброї від найкращих виробників з Туреччини, Сполучених Штатів Америки та Росії. Для власників зброї “Сокол” приймає зброю на комісійний продаж.

Дбайливі мисливці та просто любителі зброї знайдуть в магазині все необхідне для догляду за стрілецькою та холодною зброєю. Від різноманітних мастил до будь яких щіточок. “Сокол” має в наявності патрони різного калібру, а також капсульні гільзи для самозаряду. Різне начиння та приладдя значно полегшить та зробить комфортним перебування на полюванні. Це і тактичні ліхтарі для нічного полювання, це і термобілизна від найкращих виробників, верхній одяг з непромокаючого та одночасно теплого матеріалу.

Окрім наявного в магазині асортименту, можна замовити потрібний товар та отримати його впродовж 7 днів.

Персонал магазину з радістю проконсультує та надасть добру пораду в питаннях мисливства.

Мисливський магазин “Сокол” радо запрошу всіх бажаючих взяти участь в безпрограшній акції та отримати купон зі знижкою від 5 до 10 відсотків на весь товар. Акція діє до 10 жовтня 2017 року.

Ми сподіваємося, що вам сподобається наш мисливський магазин зброї “Сокол” і ви ще не раз повернетесь до наших послуг.