Додому Вітання 20 квітня святкує ювілей ветеран партії та праці Вільям Кирилович ПОЛІЩУК

  20 квітня святкує ювілей ветеран партії та праці Вільям Кирилович ПОЛІЩУК

  592
  ПОДІЛИТИСЬ

  polll20 квітня буде святкувати свій ювілей голова ветеранської організації с. В.Низгірці, член президії районної ради ветеранів, Прекрасна Людина, активіст, депутат кількох скликань районної і сільської ради, ветеран партії та праці –
  Вільям Кирилович ПОЛІЩУК.

  Народився Вільям Кирилович 20 квітня 1936 р, в с. Мирославка в багатодітній родині колгоспників. На його дитинство випали важкі воєнні роки і роки післявоєнної відбудови. Проте, тоді велику увагу держава приділяла розвитку здібностей підростаючому поколінню. І якщо людина мала здібності, а Вільям Кирилович саме таким і був, то і зміг здобути дві вищі освіти, бо ж за освіту не потрібно було платити як нині.

  Його трудовий шлях був цікавим і відповідальним. Він працював вчителем фізичного виховання в школах району, головою комітету фізкультури райвиконкому, старшим інструктором райвиконкому, головою товариства “Знання”, 20 років директором Красівської ЗОШ І-ІІІ ст.

  За свою працю нагороджений багатьма грамотами районного та обласного відділів освіти, районної та обласної рад. Йому присвоєно звання “Відмінник народної освіти” та “Кращий учитель”.

  Разом з дружиною Валентиною Михайлівною виховали прекрасного сина Ігоря, який працює журналістом в Парижі.

  Щиро вітаємо нашого ювіляра, колегу і побратима, вірного товариша і друга з прекрасним ювілеєм і сердечно бажаємо міцного здоров’я, добра та активного довголіття. Нехай у Вашій родині завжди панують мир, затишок та добробут, а Ваші справи будуть непідвладні плину часу і знаходять своїх продовжувачів і однодумців.

  Як води джерельні, будьте Ви здорові,
  Хай сміються очі, не хмуряться брови.
  Хай живуть у серці почуття високі,
  Хай доля дарує сто щасливих років!

  Районна рада ветеранів, райком партії, друзі-однодумці.