Додому Вітання 21 жовтня ювілейний День народження вчительки Лукуц Марії Юхимівни.

  21 жовтня ювілейний День народження вчительки Лукуц Марії Юхимівни.

  815
  ПОДІЛИТИСЬ

  21 жовтня ювілейний День народження завітав до надзвичайно чарівної жінки, талановитого педагога, дуже доброї, дивовижно світлої людини з джерельно-чистою душею, яка уміла зігрівати серця учнів особливою турботою та ласкавим словом, підбадьорювати настрій, давати мудру пораду, яка в пам’яті своїх учнів залишає неповторний слід, кого вела в незвіданий світ рідної мови та літератури, кого ростила своєю добротою, ласкою, кому віддавала своє щире серце, вчительки

  Лукуц Марії Юхимівни.

  Протягом багатьох років Марія Юхимівна працювала у загальноосвітній школі I-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха.

  її уроки – це уроки формування і лікування дитячих душ. Серед її учнів – лікарі і кандидати технічних наук, будівельники і вчителі, а також керівники підприємств. Всі пам’ятають її як справжнього сіяча розум ного, вічного і доброго вчителя.
  Виховання справжнього громадянина, людини, знавця рідної мови та літератури, допомога вчительській молоді – життєве кредо Лукуц Марії Юхимівни.

  Ідейна, енергійна, знаюча і любляча свою справу справжній професіонал, методичний рівень якої додавав ще більшого авторитету серед колег, учнів та батьків.

  Дорога Маріє Юхимівно, мила, ніжна та прекрасна! Управління освіти і науки, міські профспілкові організації, профспілковий колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха щиро вітають Вас з ювілеєм. Добра Вам, ще багато теплих сонячних ранків і здоров’я, радості від дітей та онуків.