Додому НОВИНИ Влада і громада 25 жовтня – день, який змінює все.

25 жовтня – день, який змінює все.

248
ПОДІЛИТИСЬ

25 жовтня Ви зробите важливий крок – будете голосувати за очільника Бердичева та кандидатів у депутати всіх рівнів: міських, районних, обласних.

Із усіх владних виборів вибори 25 жовтня – найважливіші, адже ми обираємо людей, які найкраще знають наші містечкові проблеми. А їх, цих проблем, за останні десятиліття накопичилося дуже багато. Ні Кабінет Міністрів, ні Верховна Рада не будуть ремонтувати каналізаційні системи, дбати про чистоту та екологію нашого міста, перейматись нашою безпекою та благоустроєм. Тільки бердичівляни знають досконало наші проблеми і їх особливості.

Сумніви та відмовки від участі у виборах тільки доводять: хтось прагне змін, а хтось – «невдоволено» терпіти. Ці відмовки можна почути будь-де. Ось вони.

Скільки можна голосувати, все одне й те ж відбувається роками? Так, Ви маєте змогу обирати людей, які роками у владі, вони з роками втрачають термін придатності. І саме тому, голосуючи 25 жовтня, ви отримуєте шанс обрати зміни на краще в майбутньому.

Нові будуть такі ж. Будь-який статистик скаже, що шансів на те, що молоді обранці будуть такі самі, на 50% менше, ніж обирати «обранців» зі стажем. Отже, голосуючи за нові обличчя, збільшуються шанси на те, що покращення відбудеться у житті кожного бердичівлянина.

Деякі кандидати дуже молоді. Кажуть, що молодість – це недолік, який швидко минає. Але якщо без жартів, то 33-35 – це молодість тільки у порівняння із 50-60 літніми. У 33 роки Ісус закінчив свою земну місію, Олександр Македонський проявив себе досвідченим полководцем із 18 річного віку. І в наш час багато людей у 30-40 років вже стали успішними людьми. Отже, вік – це не критерій обрання кандидата. Найкращий критерій для кандидатів – це ефективна робота та налаштованість на людей, людяність.

Не обманюймо самих себе, кому ми потрібні? Ми потрібні самим собі та нашим рідним. І власну долю ми обираємо самі. Не перекладаймо на плечі інших можливість вирішувати за нас. І цим ми допоможемо і собі, і нашим рідним.

Якщо залишимося дома, ваше майбутнє вирішать за вас. Ви згодні? Ви довіряєте своє майбуття, майбутнє своїх близьких, свого міста комусь іншому?

Тоді йдіть на виборчу дільницю, адже дорогу долає той, хто йде. На дворі дощ – візьміть парасольку, багато хворих – одягніть маску та користуйтеся антисептиком.

Ваш голос дуже важливий, він вирішує долю Бердичева!