Додому Вітання 27 березня святкує ювілей наша колега Антоніна Іванівна ЯРЕМЧУК.

  27 березня святкує ювілей наша колега Антоніна Іванівна ЯРЕМЧУК.

  769
  ПОДІЛИТИСЬ

  27 березня святкує ювілей наша колега, заступник директора з навчальної роботи Бердичівського медичного коледжу
  Антоніна Іванівна ЯРЕМЧУК.

  Антоніна Іванівна народилася на Бердичівщині, після закінчення Житомирського педагогічного інституту працювала вчителем української мови і літератури, була мудрим педагогом, сіяла добре, розумне, вічне у дитячі душі. Згодом продовжила свою педагогічну діяльність на посаді директора у рідній Бистрицькій школі, потім доля її привела до Бердичівського медичного коледжу. У навчальних закладах всі її професійні таланти і навички розкрилися повною мірою.

  Мудре народне прислів’я каже: що посієш – те й пожнеш. Тож в ювілейний день народження пожинає Антоніна Іванівна і теплі стосунки в сім’ї, любов своїх рідних і близьких людей, а особливо онучок Діани та Дарії, розділяючи їх дитячі радощі й турботи; і задоволення від роботи, яка потребує професійної майстерності, раціонального мислення, творчих здібностей, організаторських навичок, енергійності і компетентності. Всі ці якості притаманні Антоніні Іванівні, і щодня вона демонструє приклад якісної і творчої роботи. Ми радіємо з того, що працюємо разом з цією чарівною, енергійною, молодою жінкою з добрим серцем, веселою вдачею, в якої завжди вистачає теплих слів і розуміння, – і для колег, і для дружньої родини.

  Тож бажаємо Вам, дорога Антоніно Іванівно, родинного затишку, професійного неспокою, нових цікавих зустрічей і всіляких гараздів! І хай у Вашому житті буде ще багато-багато чистих світанків, сонячних ранків, днів, сповнених нових вражень і тихих родинних вечорів, а здоров’я і літа хай дарує Вам милосердний Господь!

  Адміністрація та профспілковий комітет коледжу.