Додому НОВИНИ Влада і громада 27 квітня 2015 – 20 років від дня створення Державного казначейства.

27 квітня 2015 – 20 років від дня створення Державного казначейства.

863
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні друзі, колеги, дорогі казначеї!

Вітаючи Вас з ювілеєм, а по суті з нашим професійним святом, хочу підкреслити ту надзвичайно вагому і суттєву роль служби, яку вона відіграє у стабілізації економіки держави, у зміцненні фінансової дисципліни і боротьбі з різними порушеннями.

У ринковій економіці саме бюджет виконує роль інструмента впливу на розвиток  суспільного відтворення і економічного зростання. Сьогодні життя вимагає нові чіткі правила формування, затвердження, виконання бюджету…

Саме тому до Бюджетного кодексу України постійно вносяться зміни, на законодавчій основі  вдосконалюються правила та процедури контролю.

Державне казначейство надійно забезпечує бюджетний процес держави, а також виконує інші важливі функції, без яких неможливо уявити сучасну фінансову систему України.

Завдяки багаторічній наполегливій праці усіх працівників нашої системи, управління досягло високих показників діяльності. Ми подолали шлях від рутинного обліку бюджетних коштів до створення комп’ютерної інформаційної системи, інтеграції методів бюджетного обліку і банківських операцій, консолідації всіх учасників бюджетного процесу в єдиному інформаційному просторі.

Розумію, на скільки не легко доводиться іноді Вам, шановні колеги, виконувати свої службові обов’язки, приймати низку самостійних управлінських рішень, утримувати високий стандарт роботи, професійної етики, долати фізичну та психологічну втому, зберігати кращі традиції Служби.

Зичу Вам насамперед здоров’я, нехай наш колектив стане для кожного із нас другою домівкою, де пануватиме злагода, тепло і дружба.

Нехай професійна майстерність і життєва мудрість будуть незмінними вашими супутниками, а душа не залишає бажання працювати заради зміцнення та розвитку нашої України.

Тетяна Шевчук,
начальник управління Державного Казначейства у м. Бердичеві.