Додому НОВИНИ Влада і громада 28 серпня мешканці Райгородка та громадськість Райгородоцької ОТГ урочисто відзначили 370-річницю від...

28 серпня мешканці Райгородка та громадськість Райгородоцької ОТГ урочисто відзначили 370-річницю від дня заснування села.

530
ПОДІЛИТИСЬ

Перед присутніми промайнули гарні і трагічні сторінки села: від заснування палацу Мазаракі до сьогодення – це і жертви голодомору та захисники і загиблі за Україну в роки другої світової і нинішньої війни, це також період розквіту села, про що розповів багаторічний директор хмелерадгоспу Анатолій Барановський, який зокрема зазначив, що в ті часи господарство вирощувало хмелю більше, ніж нині вся Україна, були побудовані школа, дитячий садок, Будинок культури, а в селі діяв хор із 70 чоловік. У відповідь на ці слова нинішній хор подарував йому його улюблену пісню “Дунаю, Дунаю”.

До спогадів долучився і їх колишній земляк Сергій Ятлук, який теплими словами згадав жителів і ветеранів, колишніх керівників радгоспу і села.

Теплими словами привітала присутніх голова Райгородоцької ОТГ Галина Кудлай. До неї з вітаннями приєднались помічник народного депутата України Богдана Кицака Богдан Коляда, керівники та представники інших ОТГ нашого району.

На святі були відзначені нагородами і подарунками депутати, ветерани війни і праці, подружні пари, які відзначили свій 50-річний подружній ювілей.

Присутніх радували своєю творчістю місцеві аматори сцени, а також відомий ансамбль “Радослав”.

Ну, а малеча втішалась на різноманітних ігрових атракціонах, а дорослі скуштували смачних страв, приготовлених місцевими майстрами кухні.

Гарному проведенню свята сприяли ТОВ “Щедра Нива”, ТОВ “Андріяшівка-Агро” та генеральний спонсор, керівник ТОВ “Агро-Райгородок” Валерій Барановський.

Віталій Безпалько.