Додому ІНФОРМАЦІЯ 29 серпня 2016 року настає термін сплати податку на нерухоме майно

29 серпня 2016 року настає термін сплати податку на нерухоме майно

633
ПОДІЛИТИСЬ

Згідно чинного законодавства власники житлової нерухомості сплачують податок з площі перевищення:

– для квартир 60 кв. м.;

– для житлових будинків 120 кв. м.;

– змішаних типів (квартир і житлових будинків) – 180 кв. м.

Ставка податку житлової нерухомості складає 24,36 грн. за 1 кв. м.

Згідно рішення Бердичівської міської ради встановлені пільги з податку з об’єктів нежитлової нерухомості для господарських (присадибних) будівель, допоміжних (нежитлових) приміщень, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції.

Також Бердичівська міська рада звільнила від оподаткування один об’єктів житлової нерухомості інвалідів війни, учасників війни, учасників бойових дій, членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, а також малозабезпеченої сім’ї.

Звертаємо увагу, що пільга із сплати податку не надається на об’єкти житлової нерухомості (квартир, будинків), що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Шановні жителі м. Бердичева! Якщо Ви не отримали платіжне повідомлення про сплату податку на нерухоме майно або у Вас виникли запитання звертайтесь за адресою: м. Бердичів, вул. Б. Хмельницького, 24-А, кабінет №6.

Телефон для довідок: 2-40-28.

Бердичівська ОДПІ