Додому НОВИНИ Бізнес 40-річний хмелярський ювілей Анатолія Барановського

40-річний хмелярський ювілей Анатолія Барановського

941
ПОДІЛИТИСЬ

10 жовтня в селі Райгородок урочисто відзначили 40-річний ювілей людини, яка безмежно закохана у професію хмеляра – Анатолія Йосиповича Барановського.

Валерій Барановський пройшов непростий шлях від агрохіміка, агронома, керівника відділення, головного агронома до директора хмелерадгоспу “Райгородок”.

На той час це було потужне багатогалузеве господарство, де діяли молочнотоварні та відгодівельні ферми, вирощувались практично всі види сільськогосподарських культур.

Але так сталось, що саме хміль став змістом його життя. Адже ця культура була дуже прибутковою і, головне, забезпечувала високу зайнятість населення, адже особливо до збирання врожаю залучались не лише сільські жителі, а й 500-600 студентів та не менше тисячі жителів Бердичева.

Нині, вже перебуваючи на пенсії, Анатолій Йосипович продовжує займатись своєю улюбленою справою у ПП “Зарічне”.

10 жовтня у “Зарічному” завершили збір хмелю та урочисто відзначили 40-річний ювілей Анатолія Барановського на хмелярській ниві. Грамотами, Подяками та теплими словами вшанували ветеранів-хмелярів – Валентину Кондрацьку, Людмилу Сірацьку, Євгенію Савіну. Грамоту ювіляру вручив Райгородоцький сільський голова Максим Капустинський.

Від імені бригади почесні хмелярські вінки вручили Анатолію Барановському, а також комбайнеру, оператору хмелесушки, механізатору підприємства, щирі вітання і подяки іншим працівникам колективу.

Святковий фоторепортаж підготували Володимир Кравченко
та Віталій Безпалько.