Додому Вітання 7 липня святкує 60-ти річний ювілей Клименко Ніна Петрівна

7 липня святкує 60-ти річний ювілей Клименко Ніна Петрівна

1422
ПОДІЛИТИСЬ

7 липня святкує 60-ти річний ювілей керівник районного малого комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства Бердичівської районної ради, голова райкому профспілки працівників державних установ Бердичівського району, почесний працівник в галузі будівництва та архітектури з 35-ти річним стажем
Клименко Ніна Петрівна

Шановна, Ніно Петрівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з ювілеєм.

Висловлюємо щиру вдячність за активну співпрацю з районною радою, людяність та порядність, особистий внесок в соціально-економічний і культурний розвиток територіальних громад району.

Нехай доля надихає Вас на нові життєві задуми та збагачує енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди у Вашій родині.

Виконавчий апарат районної ради.


В день святкування Різдва славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна відзначає свій ювілей прекрасна і чарівна жінка, неординарна особистість – голова районного комітету профспілки працівників державних установ Бердичівського району
Клименко Ніна Петрівна.

У ній гармонійно поєднуються багатющий досвід та дух сучасності, доброзичливість та професійна вимогливість, романтичність та діловий хист. Витримка, терпіння і мудрість – головні риси її характеру.

За роки своєї праці Ніна Петрівна зробила значний внесок у розвиток профспілки та впровадження нових методів роботи, проявивши себе здібним організатором і кваліфікованим профспілковим лідером, здобула заслужений авторитет не тільки серед членів очолюваної профспілки, але й серед колег профспілчан обласного рівня.

Вона завжди зібрана, цілеспрямована, встигає зробити багато справ, із задоволенням допомагає молодим профспілковим лідерам. Можливо, постійне спілкування з молоддю є запорукою того, що очі Ніни Петрівни світяться молодим завзяттям, а посмішка завжди щира та доброзичлива. До неї завжди тягнуться люди, і для кожного вона знаходить необхідні слова і поради, нікому не відмовляє у допомозі.

У цей святковий день ми хочемо висловити Вам, шановна Ніно Петрівно, глибоку повагу і захоплення Вашими справами! Прийміть найщиріші поздоровлення та побажання з цієї нагоди. Міцного Вам здоров’я, невичерпної творчої наснаги і завзяття, вагомих успіхів і всіляких гараздів! Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні Віру, Надію, Любов!

З повагою, районний комітет профспілки
працівників держустанов Бердичівського району.