Додому НОВИНИ Влада і громада 70-й День Перемоги!

70-й День Перемоги!

1269
ПОДІЛИТИСЬ

У Бердичеві
Цього року відзначення ювілейного Дня Перемоги проходило три дні. 7 і 8 травня було вшановано пам’ять 9-ти воїнів-бердичівлян, які віддали своє життя в ході нинішньої війни і 5-ти Героїв Радянського Союзу, які захищали свою землю в 1941-1945 роках.

Пом’янули також працівників шкіроб’єднання ім. Ілліча, які не дожили до Перемоги.
8 травня, в День Пам’яті і примирення представники різних конфесій освятили меморіальний комплекс “Слава Героям!”, який став символом єдності поколінь: героїв війни минулого століття, Небесної сотні і загиблих в ході АТО.

І як завжди дуже гарно і велелюдно пройшли урочистості 9 травня.

На них виступили міський голова Василь Мазур, народний депутат України Олександр Ревега, комбриг артилеристів Андрій Маліновський, ветеран Іван Привалов, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський. Лейтмотивом їх виступів стала вдячність і шана тим, хто в різні часи захищав і захищає мир на рідній землі та побажання мирного неба на Україні.

До меморіалу лягають квіти…

І урочиста хода до військового кладовища…

А в другій половині дня в парку культури і відпочинку відбувся святковий концерт.

У Бердичівському районі
8 травня, у великій залі райдержадміністрації відбувся захід з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та Дня матері.

Виступаючі: голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, голова районної ради Костянтин Мулярчук, голова ради ветеранів Віктор Жабко, голова товариства Червоного Хреста Марія Швайківська, перший секретар райкому КПУ Марія Ейсмонт тепло привітали ветеранів та матерів, сини яких нині захищають Україну та вручили їм квіти і подарунки.

Подякували і низько вклонились матері загиблого Олександра Сокорчука Лідії Михайлівні…

І виступаючі, і прекрасні номери художньої самодіяльності району були співзвучними в словах подяки героям-переможцям та вірі в щасливе майбутнє України.

Володимир Кравченко.

DSC02180 DSC02324 DSC02370