Додому Поминаємо... 8 листопада минає рік, як пішов із життя в 40-річному віці підполковник...

  8 листопада минає рік, як пішов із життя в 40-річному віці підполковник Петельський Валерій Броніславович.

  1022
  ПОДІЛИТИСЬ

  petelsk8 листопада минає рік, як пішов із життя в 40-річному віці підполковник
  Петельський Валерій Броніславович.

  20 років стояв на охороні кордонів нашої держави, Луганська, Маріуполя, Чапа. Час біжить, мов ріка швидкоплинна. Все міняється щомить, тільки матері серце за сином загиблим всі віки однаково щемить.

  Запорошує пам’ять снігами. Вже на скронях давно сивина, та у серці мами спомин про сина, наче спалахи сонця зрина. Скорботний птах накрив нашу родину своїм чорним крилом.

  Мала мати трьох синів-богатирів та одного молодшого не стало, втратила назавжди.
  Більш не зустріну його на порозі дому, не гляну в його ясні очі, не почую його голосу. Серце розривається на шматки, нічим і ніколи все не заглушити цього безмежного материнського болю. Виглядаю у вікно і чекаю сина. Не гасне пам’ять. У серці біль і спогади. Ти вже у Бога з Ангелами святими, а ми не забуваємо тебе ні на мить. І образ твій, і всі слова ласкаві завжди у серці будуть жить.

  Великий слід в житті ти залишив і скільки всім добра зробив. Любив ти службу свою, колектив, щиро любив сім’ю, дружину Ірину і синів Артура – курсанта Хмельницької академії, дев’ятикласника Владислава, яких залишив сиротами. Пішов достойно в небеса, тобі не буде забуття. Поки пам’ять житиме в віках, живим ти будеш в наших серцях.

  Нехай Господь посилає тобі Царство Небесне і вічний спокій душі, а Матінка Божа завжди буде заступницею.

  У вічній скорботі мати Катерина Прокопівна Петельська,
  брати Віктор, В’ячеслав, всі рідні і близькі.