Додому НОВИНИ Влада і громада 90 років виповнилось ще одному жителю Бердичівського району

90 років виповнилось ще одному жителю Бердичівського району

1600
ПОДІЛИТИСЬ

Свій 90-річний ювілей 14 серпня 2016 року відзначив житель села Слободище Бердичівського району Степан Олександрович Польовий.

Ветерана війни і праці, учасника бойових дій привітали зі святом народний депутат України Олександр Ревега, помічник народного депутата, депутат Бердичівської районної ради Софія Томашевська, заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, депутат районної ради Віктор Лащук, голова районної ради ветеранів Валентина Кроснік, Слободищенський сільський голова Роман Кваша. Від імені місцевих підприємців ювіляра також вітав депутат сільської ради та голова ветеранської організації села Степан Вінцевич.

SL749099_1За багаторічну сумлінну працю, активну участь у ветеранському і громадському житті та з нагоди 90-річчя ювіляру вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації і Почесну грамоту районної ради. Також квіти, подарунки, солодощі, тепла розмова у дружньому колі, розуміння потреб людей старшого покоління, гарний настрій і сміх – це те, чим одарювали ювіляра гості.

SL749097_1Спогади про воєнні часи, бойових побратимів, а потім і мирне життя з сім’єю повернули всіх у ті часи, коли іменинник був молодою людиною, створив сім’ю, разом з покійною дружиною Анастасією Матвіївною виховав двох синів – Миколу та Василя, які сьогодні навідують батька разом з онуками та правнуками Степана Олександровича.

Прес-служба райдержадміністрації