Додому НОВИНИ Влада і громада 95-й день народження зустрів житель Бердичівського району

95-й день народження зустрів житель Бердичівського району

878
ПОДІЛИТИСЬ

Василь Панасович Іщук, житель села Гардишівка Бердичівського району відзначив свій ювілей.

Привітати зі святом шановану людину завітали перший заступник голови райдержадміністрації Т.В. Наумчук, помічник народного депутата О.В. Ревеги С.Б. Томашевська, сільський голова О.М. Мазур, депутат районної ради О.В. Римар, заступник голови районної ради ветеранів В.М. Кроснік, головний лікар центру ПМСД Н.М. Ровкова, директор місцевої школи з педагогічним  та учнівським колективом, місцеві підприємці, та, звичайно, найближчі і найдорожчі для ювіляра люди – четверо дітей, восьмеро внуків і дев’ять правнуків. Від гостей Василь Панасович отримав квіти, подарунки та медаль Президента України Петра Порошенка “70-річчя Великої Перемоги”.

Життя Василя Панасовича було не з легких. Він пережив голодомор, Другу світову війну, дійшов до Берліну… Був поранений, але після лікування у госпіталі знову повернувся на фронт. Коли наші війська здолали фашистських загарбників, здобули перемогу, Василь Панасович повернувся до рідного села, одружився і живе тут і нині.

Іменинник, учасник бойових дій Другої світової війни повів гостям свій шлях, свою долю і участь під час страшних подій війни. Назвав перелік нагород: “За відвагу”, “Бойові заслуги”, “За визволення Варшави”, Орден слави І ступеня. “Бог беріг мене скрізь. Багато моїх товаришів загинуло” – зі сльозами на очах згадував ветеран…

Ми щиро вітаємо Василя Панасовича з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я на довгі роки, радіти кожній хвилині життя, радувати оточуючих, а також бути і надалі зразковим  прикладом підростаючому поколінню.

Прес-служба райдержадміністрації.

SL747358_1 SL747334_1 SL747331_1 SL747324_1