Додому НОВИНИ Влада і громада 95-й день народження зустріла жителька Бердичівського району

95-й день народження зустріла жителька Бердичівського району

857
ПОДІЛИТИСЬ

Свій 95-й ювілей 01 травня 2016 року відзначила жителька села Кикишівка Ірина Федотівна Ригайло.

До будинку іменинниці завітали голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, помічник народного депутата України О.В. Ревеги Софія Томашевська, депутат райради Геннадій Коваль, голова ветеранської організації села Валентин Гаврилюк, сільський голова Володимир Юзефович, директор і учні місцевої школи аби усім разом привітати зі святом шановану людину.

Ірина Федотівна мала нелегкі життєві випробування. Є учасником бойових дій Другої світової війни – фронтова медична сестра. Після війни працювала на фельдшерсько-акушерському пункті. Її невтомність, віддану працю знає і шанує усе село.

За багаторічну сумлінну працю, силу духу, любов до Батьківщини, самовідданість і героїзм, до Дня пам’яті і примирення та з нагоди 95-річчя з дня народження голова райдержадміністрації Едуард Томашевський вручив ювілярці Грамоту, а також квіти і матеріальну допомогу. Щирі слова вдячності, безмірної поваги, букети запашних квітів, подарунки, солодощі і продуктовий набір з невимовною радістю приймала іменинниця від своїх гостей.

Прес-служба райдержадміністрації

SL748046_1 SL748041_1 SL748059_1 SL748058_1