Додому Колонка редактора Парк не знищується, а створюється.

Парк не знищується, а створюється.

752
ПОДІЛИТИСЬ

Парк не знищується, а створюється.
В редакцію поскаржились люди, що в районі рафінадного заводу, біля ставка знищуються дерева.
Повідомляємо, що мешканці цього мікрорайону попросили міську владу створити тут паркову зону для відпочинку жителів. Тому, колективом МКП “Бердичівкомунсервіс” (керівник Кравчук М.А.) проводяться необхідні для цього роботи: згідно ордерів видаляються трухляві і аварійні дерева, згодом буде зроблена алея, до якої працівниками виправного центру 108 вже виготовляються альтанки та лавки.
Таким чином робиться спроба створити зону відпочинку подібну до парку імені Т.Шевченка. Так що, тривожитись, на мою думку, не потрібно.
Коли реконструювали центральну площу біля міськвиконкому, то теж спочатку було багато нарікань.

Оптимізація шкіл потребує довивчення.
Згідно Програми з оптимізації мережі шкіл району планується у 2015 році закрити Закутинецьку, Гальчинську, Гардишівську, Буряківську і Дмитрівську школи. У 2016 році передбачено реорганізувати Великонизгірецьку школу, у 2017 році реорганізувати Райківську, Скаківську, Терехівську та Слободищанську школи у школи І ступеня.
Але на сесії райради дана програма піддалась критиці, тому вирішено ще раз вивчити ситуацію з навчальними закладами і прийняти остаточне рішення пізніше.

Влада і громада – зворотній зв’язок.
На засіданні міськвиконкому зі звітом про роботу зі зверненнями громадян виступила начальник відділу Світлана Борісова.
Якщо коротко, то протягом минулого року до виконавчого комітету надійшло майже 5 тисяч звернень. Найбільше – з питань житлово-комунального господарства, транспорту, земельних відносин. На “гарячу” лінію 1505 поступило більше 3 тисяч дзвінків. Відбулось 12 виїзних прийомів громадян “мобільним соціальним офісом”.
За звітний період майже 1000 громадян отримали матеріальну допомогу на 900 тисяч гривень. Зокрема, сім’ям загиблих та поранених учасників АТО виділено 680 тисяч гривень.
Звернення громадян вирішувались оперативно та в межах фінансових призначень, зазначила доповідач.

Репутацькому – 60!
Виповнилось 60 років нашому відомому футболісту і тренеру Олександру Миколайовичу Репутацькому. Його грі аплодували вболівальники з Бердичева, Вінниці, Чернівців, адже саме за команди цих міст він забивав прекрасні голи. Довелось спробувати сили і в збірній України. А як тренер, він багаторазово приводив свої команди до чемпіонських титулів Житомирської області та двічі здобував Кубок України серед колективів фізкультури.
Олександр Миколайович і нині в формі – стрункий та енергійний, бере активну участь в проведенні футбольних змагань ветеранів.
Вітаємо, шановний! Так тримати і надалі!

Володимир Кравченко.